2733
2734
خانمای گل که نی نی دارید  برا دل درد بچه و یبوست چی خوبه ؟؟؟  برا خواهر زاده ام میخوام&n ...

سلام خوبی سال نو مبارک

قطره پدی لاکت و ماساژ شکمش باروغن

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز برا بار دوم رفتم پیش دکتر نقاب، مثل سری قبل صبور و مهربون حرفامو گوش کرد، و برا هزینه هم پر ...

عزیزم شما آی وی اف کردی با دکتر نقاب؟؟؟من میخوام برم پیشش اخه.

سلام

ببخشید بچه ها راجع به دکتر نقاب سوال داشتم

آمار مثبتی های دکتر نقاب چطوره

اصلا مثبتی داشته؟؟؟

من پیش دکتر دیباوند میرفتم ولی صبح میشینن دیگه نمیتونم صبح برم

کاری میکروشون چطوره بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟

2731

یکی دیگه از دوستام هم بیمارستان مادر یزد پیش دکتر افلاطونیان رفته بوده برا میکرو ایشون گفتن من دکتر نقاب را تایید میکنم میتونی کارهای ناباروری و کاشت را پیش اون انجام بدی

یکی دیگه از دوستام هم بیمارستان مادر یزد پیش دکتر افلاطونیان رفته بوده برا میکرو ایشون گفتن من دکتر ...

ممنون دوست عزیزم❤🌷

اره خیلی ها تعریف ایشون رو میدن

فک میکنم الان دو سالی میشه از یزد اومدن اهواز.شاگرد افلاطونیان بوده

اما نمیدونم آمار مثبتی هاش چطورن

2738
سلام، دکتر اطفال بچتونو پیش کی میبرین، بهترین دکتر اهواز کیه بالای سه سال، ممنون

من بچم زیاد مریض شد فقط از دکتر کاوش راضی بودم دکتر حردانی هم خیلی عالیه اما بیمارستان ابوذره و خیلی دردسره نوبت گرفتنش

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
سلام خانمه میشه دکتر خوب واسه ای وی اف از اهواز پیشنهاد بدید که نتیجه گرفتید خواهشا 

عزیزم ما چند روز پیش بادکتر شوهرم صحبت کردیم

نظرشون این بود که دکتر نقاب.نیکبخت.دیباوند.مرمضی.امیرزاده و سالمی همه دریک سطحن و هیچکدوم از دیگری بهتر نیست

راستش کلی باهاش صحبت کردم ولی گفت همه یکی ان

ولی اینجا توی نی نی سایت اکثرا از دکتر نیکبخت و نقاب و دیباوند  راضی ان که نیکبخت قدیمی تره و نقاب جدید تره

من ک پیش دکتر نقاب میرم

سلام بچه ها خیلیا بودن که انواع مشکل نازایی داشتن و با خوردن اندوما مشکلاتشون حل و طبیعی حامله شدن و برای اقایان هم داروی سمنا بچه ها یه سر به کانال اندوما بزنید می بینید که خیلیا با وجود فیبروم اندومتریوز چسبندگی شدید میوم طبیعی حامله شدن 

عزيزم بعضيا هستن كه جور كردن ٤٠٠ تومان هم براشون سخته، اي يو اي براي همه جواب نميده، من خودم سه بار ...

سلام سوگلی جان لطف میکنید درخواست دوستیموقبول کنید شماره اون خانم توی امیدیه رومیخواستم

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2706