2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستاي گلم من امروز زايمان كردم خدارو شكر خوبيم جفتمون ولي خيلي خيلي درد دارم، همتونو دعا كردم و مثل ...

خدا رو شكر عزيزم، همين كه روي ماه دخترت رو ببيني درد يادت ميره، به سلامتي انشالا

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
2731
والا من اطلاع دقیقی ندارم میتونی برید پیش نقاب،نیکبخت و اونجا از خودشون اطلاعات بگیرید این دکترارو م ...

ممنونم ازت عزیزم بابت راهنمایی هات

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

[QUOTE=71736315]دوستاي گلم من امروز زايمان كردم خدارو شكر خوبيم جفتمون ولي خيلي خيلي درد دارم، همتونو دعا كردم و مثل ...[/QU

به به !!!  قدمش مبارکه   

ان شاالله زیر سایه پدر مادر قد بکشه   

خوب میشی .....درد کشیدنش هم شیرینه 

دوستاي گلم من امروز زايمان كردم خدارو شكر خوبيم جفتمون ولي خيلي خيلي درد دارم، همتونو دعا كردم و مثل ...

عزیزدلم مبارکا باشه خوش قدم ونامی باشه دخترگلت انشاءلله قدمش پرخیروبرکت باشه گلم خیلی خوشحال شدم ازطرف من محکم بغلش کن وببوسش

2738

الهی شکر خیلی خوشحال شدم..انشالا از دست خیر بلند شی گلم ....قدم کوچولو مبارک باشه انشالا زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه...

مرسی ک یاد ماهم بودی عزیزم

لبخند بزنیم و شاد باشیم

پرپر جان مامان شدنت مبارککککک🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

ان شاالله قسمت همه ی منتظرا

من دیشب یه خوابی دیدم🤔

خواب دیدم یه خانومی رو تخت بیمارستانه بعد بهم میگه  سر زایمانم واست دعا کردم مشکلت حل بشه

خانمها کسی بوده تو این تایپیک که پیش مرمضی iuiکرده باشه.من فردا باید برم برای iui.ولی از شانس بدم سر ...

عزیزم من پیشش ای یو ای کردم 2بار.منفی شد 

یکسال زیر نظرش بودم واصلن راضی نبودم ازش 

تشخیص سپتوم بلند برام داد واصرار به عمل داشت

درصورتی که 4تا دکتر بعدش رفتم ازجمله نجفیان و نیکبخت  حتی اصفهانم رفتم گفتن سپتوم نیست و رحمم یکم از بالا انحنا داره و طی بارداری باز میشه و نیازی به عمل نیس

و اینطور هم شد

انشالله برای شما خوب باشه 

Mimikh سابق هستم،،،لطفن برای سلامت نی نیم صلوات بفرسید💓💓💓
سللم عزیزم منم مریض دکتر رزاقی بودم .ازمابشاتم انجام دادم مشخص شد ایمنی بالا دارم الان داره میره بهت ...

واقن خیلی برات ناراحت شدم .ینی واقن دکتر به این معروفی و بزرگی انقد باید ناشیانه کار کنه؟

من نمیدونم چرا بعضی دکترا انقد علاقه به دستکاری و عمل کردن رحم دارن هرچی هم معروف تر بدتر و کم دقت تروالا

حالا باز جای شکرش باقیه علت رو فهمیدی و میدونی دقیقن باید چکار کنی

الان که به 6 رسیدی خوبه انشالله به زودی 8 میشه

خدابزرگه درست میشه انشالله

وای خدایا چه خبر خوبی😍😍

بلاخره انتظار به پایان رسید 😍

سختیا تموم شد 😍

عزیزم مبارکت باشه 

بهتر شدی از زایمانت برام بگو 

2 ماه دیگه من جای تو با دکتر نقاب تو بیمارستان اروند هستم😁

بیا قشنگ با جزییات برام تعریف کن😙

بچه هااا سلامممممم

خوبيدددد

من اومدم اصفهان اون سري با سينال اف سيكلم كنسل شده بود و كيست دراورده بودم، واسممم دعا كنيد كيستام رفتند و بهم داروخارجي دادند گونال اف و اچ ام جي دادند،خيلي دعا كنيد

دخيرمم كمه زياد نيست

دكتر با سونو گفت

ولي ٥،٦ تا چپ داشتم، ٥،٦ تا راست

2706