2733
2734

بچه ها کسی میدونه امپول پروژسترون و شیاف رو ازاد بدون نسخه میدن یا نه؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شياف خارجي آزاد ميفروشن ولي آمپول رو اطلاعي ندارم

خارجی که فک نکنم باشه دیگه.هست؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2728

سلام.بچه ها دکتر ديباوند هستش؟ نرفته مسافرت؟ هر چی میزنم مطب کسی جواب نمی ده؟ خبر دارید ازش؟ 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .

سلام خانم ها کسی بوده رفته باشه پیش دکتر نقاب؟ من دوبار اهواز انجام دادم منفی شدم حالا میخواستم برم یزد پیش دکتر افلاطونیان ولی میگن نصرت نقاب شاگردش هست دکترخوبیه 

نظر شما چیه؟

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا

وای بچه ها لکه بینیم دوسه روز بود کامل قط شده بود الان از صبح تا حالا دوباره افتادم رو لک یک لحظه هم قط نشد.البته دیشب قارا خوردم نمیدونستم بده

سلام.بچه ها دکتر ديباوند هستش؟ نرفته مسافرت؟ هر چی میزنم مطب کسی جواب نمی ده؟ خبر دارید ازش؟ 

سلام عزیزم قبلا که میرفتم فقط روزهای زوج بود فکر کنم بابت همین روزهای فرد جواب نمیدن

2738
من از ابن سينا و دكتر صادقي كيانپارس ميخرم، دكتر نيكبخت تاييد كرد خارجيه

خیلی ممنون عزیزم

ممنون، آخه شنيدم بايد كم كم قطع بشه، انشاالله اين روزاي آخر رو به سلامت بگذروني و ني ني رو در آغوش ب ...

منم ازش پرسیدم گفت نه مشکلی پیش نمیاددو خداروشکرم اوکی بود  همه چیز...مررسی عزیزم ممنونم.ایشالله🌹😍😘🙏

خداجونم ممنونم که من و عشقم مادر و پدر شدیم..هزاران بارر شکرت🙏از نی نی مون محاافظت کن خدای مهربوونم🙏💕
بچه ها کسی میدونه امپول پروژسترون و شیاف رو ازاد بدون نسخه میدن یا نه؟

من شیاف رو بدون نسخه چندین بار خریدم اما آمپول رو اطلاعی ندارمم.چون نسخه رو داشتم و طبق اون خرید کردم.

خداجونم ممنونم که من و عشقم مادر و پدر شدیم..هزاران بارر شکرت🙏از نی نی مون محاافظت کن خدای مهربوونم🙏💕

عزیزم بله هستش .قراره ۱۰تیر برن تا ۱۴تیر نیستش..تلفن مطب رو خیلی وقته دیگه جواب نمیدن ...فقط حضوری صبحاا از ۸تا ۲ظهر میتونی روزای زوج‌بری مطبشون..روزای فردم فکر میکنم از ساعت ۱۱تا ۲ ویزیت دارن توی جهاد دانشگاهی.

2706