2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشکال نداره عزیزم ...هنوز زوده  من تو سیکل روز ۲۷ بودم بعد پریود شدم یعنی سه روز زودتر از موعد

ممنون عزیزم گفتم چیزیم شده پریود نمیشم تو شکمم یه صداهایی میاد میگم کاش پریود شدم اگه تخمکی مونده بیفته راحتشم😂

2738
پشمالوامروز با گریه از مطب اومدم بیرون دکتر سیکل کنسل کرد گفت کم ضخامت بچه ها چکار کنم برا ماه ديگه ...

سلام عزیزم،ناراحت نباش،ایشالا درست میشه،یه پودری هست به اسم اینوفولیک اونو شنیدم خیلی خوبه.حالا باز از دکترتون بپرسید حتما بهتر راهنمایی میکنن،امیدوارم که بزودی درست بشه

سلام دوستان من کاربرجدید نی نی سایت هستم...9ساله ازدواج کردم 8سال پیش طبیعی باردار شدم 3ماهه سقط کردم...دیگه باردار نشدم پارسال زیر نظر دکتر نصرت نقاب در اهواز ای وی اف کردم ازمایش اولی مثبت شد بتام322بود بعد یه هفته تکرار  ازمایش کردم بتام افت کرده... شده 50بعدش سقط کردم... فقط2تا جنین داشتم که هر دو انتقالشون دادم... الان بازم میخوام ای وی اف انجام بدم تازه وارد سیکلش شدم دعا کنید اینبار نتیجه بگیرم 

2706