2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام
کیانپارس خیابان پهلوان شرقی ابتدای پل هفتم پلاک 15 کلینیک زکریا شماره تماس :3339642
عزیزم تلفن رو اصلا جواب نمی دن حتما باید حضوری نوبت بگیری.
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
2728
سلام دوست جونا خوبید؟من امروز رفتم سونو گفت کیستت خیلی ریز شدم و به مرور زمان از بین میره و دوباره رفتم تو سیکل ای یو ای. هورااااااااااااا انشالا ایندفعه دیگه جواب میگیرم البته همراه با بقیه دوست جونا
سلام به روی ماه همتون

بهار30 جون امیدوارم قبل از اینکه مجبور شین آ یو آی کنین طبیعی نی نی دار شین. نگفتین پنتوکسی ایرانی برا شوهرتون گرفتین یا خارجی؟ روزی یه دونه؟ زینک پلاس چطور؟

دیبا جون رفتین سونو؟ نتیجه چی شد؟ ایشالا که دوقلو دارین دیگه!؟

حوریا جون شما که یه بار طبیعی باردار شدین ایشالا خیلی زود دوباره نی نی دار میشین. نگران نباشین

باران جون خدا رو شکر که کیستت برطرف شده. دکتر دارو چی بت داد؟ کی باید بری برا سونو؟

منم امروز کلی پیاده روی کردم! احتمالا نی نی هام سقط شدن دیگه

«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
بهاری جون روزی دو تا پنتوکسی داده و البته گفته خارجیشو
من به علت اینکه همسرم ماموریته و نیستش هنوز نرفتم ببینم خارجی گیرم میاد یا نه
چون دکتر خودش گفت جاهای پرت گیر میاد

راستی تو قرصاش الکارتنین هم هست که اونم شبی یکی
قرص زینک پلاس هم شبی یک عدد
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
دیروز رفتم مطب ... سونوم کرد ... فک کنم یه دونه بود چون اگه بیشتر بود خودش میگفت... نه؟ گفت قلبش تشکیل شده و خدا رو شکر میزنه ... همون موقع اشک تو چشام جمع شد ... نمیدونید چقد نذر کرده بودم ... آخه ماهای که همسرامون مشکل اسپرم دارن با کلی سلام و صلوات تا ته بارداری رو باید بریم ... ایشالا خدا هم بزودی دل تک تکتون رو مث من شاد کنه ...
Lilypie Pregnancy tickers
بهار30 یه دنیا ممنون. به دکتر مرمضی گفتم به شوهرم دارو نمیدی؟ گفت نه لازم نیست. نمیدونم والا

دیبا جون خدا رو صد هزار مرتبه شکر. آره اگه دوتا بودن بت میگفت. امیدوارم تا آخرش رو به خوبی و سلامتی طی کنی. استرس هم ممنوع!!!
گفتین بعد از شستشو ا س پ ر م برا آیوآی جوابش متوسط شده بود؟ یعنی چند بودن؟ من که هر چی اصرار کردم بم نگفتن نتیجه شستشو چطور بوده!

مهشید جونی کجایی!؟ در چه حالی!؟

ایسان جون شما کی باید برین آز بدین؟ تا حالا بی بی نذاشتین!؟ من همه ش وسوسه میشم بی بی بذارم!

باران جون سری قبل که آیوآی کردین از روز چند بی بی گذاشتین!؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
ممنون....
بهاری جون توی کلینیک ذکریا سه رنج میگن خوب ، متوسط و ضعیف که مال ما قبل و بعد از شستشو متوسط بود ... یه برگه بهمون دادن که توش چیزای نوشته که زیاد سر در نمیارم چی به چیه... قبل از شستشو 10 درصدشون متوسط بودن و بقیه ضعیف ... اصلا خوب نداشت و بعد از شستشو 100 درصد متوسط بودن ولی تعداد رو نمیدونم ... یعنی نوشته هاش مث آزمایشای بیرون نیست واسه همین زیاد سر در نیوردم

من که توی روز 15 بعد از آی یو آی بی بی چک اولم رو گذاشتم .. اونم شبش ... روز 17 بعد از پری هم آز دادم ...فک کنم باران جان 12 بعد از آی یو آی بی بی چک گذاشته بود .... یادمه تو خونه واسه خودم یادداشت میکردم ... چون خودم همون موقع تو سیکل ای یو بودم ... به نظرم قبل 15 اصلا نذار ... بارداری یعنی تست صبوری .... کمی صبر داشته باش ... ایشالا نی نی داری
Lilypie Pregnancy tickers
دیبا جون اونجا هم فقط خانمه به ما گفت عالی نبودن! خوب بودن. احتمالا همون متوسط منظورش بوده

بهار30 جون رحم کج چیه دیگه!؟ من نشنیدم تا حالا!

بچه ها از عصری سینه هام بزرگ و یه مقدار دردناک شدن. شکم درد پری هم دارم. من همیشه 6 روز قبل از شروع پری سینه هام بزرگ میشن! به احتمال زیاد دیگه کارم به بی بی چک گذاشتم نمیکشه! عیب نداره. من عادت کردم دیگه

بچه ها شوهرم میگه اگه دکترت گفت آیوآی دوباره آیوآی کنم ولی خودم دیگه تحمل آیوآی رو ندارم میخوام بگم دکتر میکروم کنه. نظر شما چیه؟
قربونت بهاری جونم عزیزم.من روز 11 یا 12 بود فکر کنم بیبی گذاشتم که مثبت کاذب شد...به نظرم دیبا جون درست میشه..تا 14 روز نه فکرشو بکن نه استرس داشته باش نه بیبی بزار.فقط استرس واست میاره.انشالا تا 16 روز اگر پری نشدی برو از بده یه دفعه
سلاااااااااااااام خوبیددددد من اهواز بودی چندروزی تجدید قوای شد برررام دبرس نشدم این بار

جاتون خالی رفتم پیش مرمضی گفتم حالا چیکارکنیم گفت ببین 3بار شکست خوردیم من برات هیستروسکپی تجویزمیکنم

گفتم از اییمنی بدن انعقادی هورمونی کوفت مررض هیچی نمیخوای بنویسی اخه من از هورمونیمم وقتی رفتم 1سالش

گذشته بود ولی گفت اشکال نداره گفت نههه توچیزیت نیست جلال خالق

خلاصه من شکه بودم ویکمم عصبی گفت هروقت دوباره روحیه ات خوب بود بیا انجام بدم بعدشم دوباره برات میکرو

میکنم دراومد گفت استرس خیلی تاثیرداره برات یه نویت مشاوره مینویسم مشخصه که یکم عصبی هستی تو دلم

گفتم از اینکه تلاشی نمیبینم عصبیم بچهه هااا یعنی من واقعا هیچیم نیست 3بارررررررر میکرووووو منفی

به شوشو گفتم میگه اسمش نیار دیگه

مامان یاس جونم ممنون به فکرمی منم میدونم هردکی امکان داره مریضهای مثل من یا حتی منفی بیشترازمن داشته

باشه ولی احساس میکنم کلا اهواز از چشمم افتاد میترسمم برم تهران بازم دست خالی بمونم اااای خدااا چیکارکنم

حوریا جون مرسی عزیزم

دیبا جون قلب نی نی رودیدی مباررررررک انشاا.. 120سال بزنه

بهاری وضعیتت چطوره؟

باران رفتی سونو برای کیستت؟

ایسان جون چه خبر؟

غزل جون خداروشکر این امکانات هست خخخ ولی انگار قدرت استفاده نیست

راستی دخترعمه ام اسپرم اهدای گرفته بود رویان میرفت 4تا جنین براش انتقال داده بودن اولین انتقالش بود با منم انتقال داشت ولی جریان منو نمیدونه خلاصه الان باردارررررررررررررررررررررره خیلی خوشحالم اخه سنشم بیشترازمن بود
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2706