2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهشید جون انشاا... که با یه دنیا خبر خوب بیایی

آره منم یکی دو ماه پیش وقت گرفتم
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
سلام به مامانای اینده.البته اینده نزدیک.

باران جون و بهاری عزیز امیدوارم خوب و خوش باشید..
مهشید جون اومدم خبر های خبت رو بخونم دیدم هنوز نرفتی.انشالله با خبر خوب بیای.

بوس واسه هم استانی های خوب خودم.
مهشید جونم بازم منفی شد. خدایا آخه چرااااااا!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ کاش میدونستم گناه ما چیه که اینهمه باید عذاب بکشیم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
مهشید جون.نمیدونم چی بگم که یه کم ارومت کنه.چون خودم بارها جواب از منفی رو دادن دستم و اون موقع هیچ چیزی نمیتونست ارومم کنه با وجود اون همه سعی و تلاشی که کرده بودم.فقط از خدا برات صبر میخوام همین.

باران جون منم خوبم خدا رو شکر.فعلا که هیچ خبری نیست.اره یه هفته اس ای یو کردم.ولی اصلا استراحت مطلق نیستم.استراحتم زیاده ها ولی نمیخوام به خودم سخت بگیرم.ایشالله هر چی خیره برا هممون پیش بیاد

التماس دعا
مهشید جون دوست خوبم حق داری که ناراحت باشی حتی گریه کنی ولی کم نیار ما باید با مشکلات زندگی بجگنیم هر که یه جور مشکل داره تو زندگیش و نصیب ما این شده که دنبال مداوا کردن برای بارداری باشیم .یکی دوماهی استراحت کن و دوباره شروع کن .
فکر نکن اینها رو فقط به تو میگم نه ......با خودمم هستم من به مادر شوهرم قول دادم اینقدر میرم و میام تا بچه دار بشم چون حق مونه که مادر بشیم حق شوهرهای گلمونه که پدر بشن .
باز هم سعی باز هم تلاش میکنیم.
می بوسمت دوست عزیزم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
مهشید واست خیلی ناراحت شدم
نمیدونم چی بگم

منم دیروز رفتم پیش خانم دکتر پورمطرود خیلی مهربون و پرانرژی بود خوشم اومد ازش
واسه تقویت همسرم پنتوکسی فیلین و زینک پلاس نوشت و گفت ماه دیگه بیا واسه iui

ببینم خدا چی میخواد
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
ممنون دوستا سخته دیروز سیردل برا شانسم گریه کردم وتا کدوئین نخوردم خواب نبرد

ولی صبح بهتر بودم زندگی ادامه داره اخه من تو یه جای زندگی میکنم که تو کوچه همه شوشوها باهم همکاران تو یه شرکت کارمیکنن واینطوری خانومهاشونم باهم درارتباطن دیگه تقریبا همشون منو میشناسن وباهم بیرون میریم باشگاه میریمم
خلاصه همه نی نی دارن غیرمن این کارموسخت ترکرده هی باید برای غیبتهام سوال جواب پس بدم دوستم ندارم که دروغ بگم گاهی مجبورمیشم ولی دلم نمیخواد چیزی بگم اخرین نفری هم که مامان نبود دیروز از داده ازش مثبت شده ودیگهههه همه چشمشون به منه من که اینقدر که از این همسایه ها میترسم سوال جوابم کنن از فک وفامیل نمیترسم چون اونا روخیلی دیربه دیرمیبینم موندم اخرمجبورشم لو بدم که دیگه دست از سرم بردارن

بهاری جونم وایسان جون انشاا.. شمامامانید

بهار 30 خوب بود دکی پس خداروشکر ازمایشاتو دید نظرخودش همون ای یو ای بود ؟

غزل جون یادم نمیاد توچه مرحلی هستی ؟
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
مهشید خیلی خوبه که اینقدر قوی هستی
من به داشتن دوستی به قدرت و روحیه تو افتخار میکنم

رو برد مطب دکتر پور مطرود یه شعر نوشته بود که خیلی به دلم نشست:
به روزگار شبی بی سحر نخواهد ماند
چو چشم باز کنی
صبح شب نورد اینجاست

انشاا... صبح شب نورد ما هم به زودی زود میاد

با یه خانمه آشنا شدم که میگفت کلی دوا و درمان کرده ،دو بار رویان میکرو کرده ول جواب نگرفته و بعد از چند ماه به طور طبیعی باردار شده و خدا رو شکر الان پسرش سه سالشه الان هم واسه نازایی نیومده بود
همه چیز دست خداست

من پارسال که iui کردم به کسی نگفتم ولی ایندفعه رو میخوام بگم هم اینکه همه واسم دعا میکنن و هم اینکه نمیخوان نصیحتم کنن که برم دکتر و از روشهای کمک باروری کمک بگیرم (نمیدونن خودم دکتر نرفته نذاشتم)
البته جریان ناباروری ما رو اکثرا میدونن و اینجوری خیلی راحت ترم تا بخوام وانمود کنم خودمون نمیخواهیم و هزار تا حرف و نصیحت بشنوم

راستی دیروز هر کسی نوبت میخواست منشی واسه اوایل شهریور نوبت میداد

مهشید جون من قراره انتقال جنین بدم آبان ماه یه بار انتقال دادم که منفی شد حالا رفتم رویان برای ادامه درمان گفتن از روز 5 پریودی قرص ال دی و از روز 17 آمپول سوپرفکت رو بزنم 30 ام تیر هم میرم برای سونوی مجدد و داروی جدید.
عزیزم ناراحت نباش همکارهای همسر من و خانم هاشون کاملا از جریان من خبر دارن چون شوهرم همه رو پیش همکاراش میگه اونا هم به خانم هاشون میگن وقتی همدیگه رو می بینیم می بینم بله از خودم بهتر در جریانن .
شوهرم میگه دیگه همکارام روزهای پریودی ات دستشونه .چه میشه کرد.بیچاره دوست داره با یکی درد و دل کنه .
خانواده شوهر من تا محرم پارسال خبر نداشتن که ما دنبال دوا درمانیم یه شب که پدر همسری بهم گیر داد بابا دیگه دیر شده من هم همه چیز روز از ابتدا براشون گفتم .خداییش خیلی ناراحت شدن مادر شوهرم و خواهر شوهرم طفلی ها گریه کردن ولی من و همسرم راحت شدیم کلی از استرسمون کم شد .اصلا دیگه بهمون کاری ندارن
تازه پدر شوهرم سفارش کرده بود که غزل رو اذیت نکنین بذارین استراحت کنه .
راستی دوستت که با شما آزمایش داد گفتی آی یو آی کرده جوابش چی شد؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
2706