2726
از طرفی بخاطر کرونا نمی‌دونم چکار کنم.الان شروع کنم درمان رو.یا بذارم یکم اوضاع بهتر شه

منم راستش دودل بودم ولی معلوم نیست تا کی باشه کرونا الان تابستونه قطعا تو پاییز و زمستون هم هستش شایدم بیشتر بشه حتی 

دیگه توکل کردم گفتم هرچی زودتر شروع بشه چون یه کار زمان بره بهتره 

شما مشکلتون چیه که ای وی اف کردین 

البته اگه دوس داشتی جواب بده عزیزم 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
بنظرتون احتمال موفقیت تعیین جنسیت با  آی یو آی چقده؟

میگن 65 درصده 

اگه با ای یو ای باردار میشی بنظرم ای وی اف نکن این همه دارد و هزینه و زمان ...

ولی قطعی نیست ای یو ای 

الان احتمال دختر یا پسر شدن در حالت عادی برا هر بارداری ۵۰ درصده ینی با ای یو ای ۱۵ درصد شانس افزایش پیدا میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم راستش دودل بودم ولی معلوم نیست تا کی باشه کرونا الان تابستونه قطعا تو پاییز و زمستون هم هستش شای ...

والا من خودم هیچ مشکلی ندارم .مشکل از ضعیف بودن شوهرم بود.همون موقع هم دلم میخواست که اول آی یو آی کنم نمی‌دونم چرا دکتره گفت آی وی اف .حسم میگه اگه آی یو آی میکردم همون بار اول می‌گرفت.من دو بار آی وی اف کردم چهار بار انتقال .

میگن 65 درصده  اگه با ای یو ای باردار میشی بنظرم ای وی اف نکن این همه دارد و هزینه و زمان ... ...

خودمم میگم حالا ایندفعه آی یو آی کنم ...حالا جنسیت هم اگه خدا خواست خو میشه همونی که می‌خواییم.نشه هم باز مهم باردار شدنه .شوهرم هم میگه هر جنسیتی باشه فرقی نداره فقط یه بچه دیگه داشته باشیم 

2728
فاطما جون چی شد رفتی دکتر ؟ چی گفت بهت 

سلام پشمالو جان خوبی. فقط الکی یمقدار هزینه کردم آخرش دکتر غدد گفت همچيز خوبه برو برا ای وی اف.

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
والا من خودم هیچ مشکلی ندارم .مشکل از ضعیف بودن شوهرم بود.همون موقع هم دلم میخواست که اول آی یو آی ک ...

اخه میگن ای یو ای وقتی اسپرم ضعیف باشه نمیگیره شاید برا این گفته 

جواب آزمایش اسپرم همسرتو ببر دکتر ببین چی میگه 

اگه در حدی باشه که ای یو ای جواب بده واقعا ب فکر تعیین جنسیت نباش مهم باردار شدنه دیدی اون جنسیتی که میخوای هم شد خدا بخواد میشه 

ای وی اف هم هفت خوان رستمه درگیرش نمیشی 

شما اطلاعی درباره روند آی یو آی دارین؟چقد زمان میبره و هزینه هاش و داروهاش چطوره؟چون من از اول آی وی ...

روندش فک‌کنم دارو تحریک تخمک گذاری میدن و مرتب باید سونو بشی نمونه هم از همسرت میگیرن و شست و شو میدن و طبق سونو و روز تخمک گذاریت تزریق میکنن داخل رحم 

دیگه تخمک کشی اینا نداره 

روند لقاح هم بصورت طبیعی باید طی بشه 

شما اطلاعی درباره روند آی یو آی دارین؟چقد زمان میبره و هزینه هاش و داروهاش چطوره؟چون من از اول آی وی ...

هزینه مرکز پارسال فک‌کنم ۱ تومن بود الان نمیدونم 

ولی هزینه داروها و ویزیت و سونو هم هست 

سلام پشمالو جان خوبی. فقط الکی یمقدار هزینه کردم آخرش دکتر غدد گفت همچيز خوبه برو برا ای وی اف.

چطوری خوبی ؟ نبودی چن روز تو‌ فکرت بودم 

خداروشکر که چیزی نیست دیگه خیالت راحت شد حداقل استرس نداری

چطوری خوبی ؟ نبودی چن روز تو‌ فکرت بودم  خداروشکر که چیزی نیست دیگه خیالت راحت شد حداقل استرس ...

آره خداروشکر کی باید بری انتقال دلم روشن بار اول مثبت میشی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

سلام خانما.من زنگ زدم دکتر نقاب واسه دو هفته دیگه نوبت داد گفت با تعهد خودتون بخاطر کرونا انجام میدیم. 

استرس دارم.از یطرف خوشحالم می‌خوام برم دنبال بچه.از یه طرف میترسم به خاطر کرونا.بنظرتون چکار کنم؟

2706