2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما کسی تا حالا پیش دکتر شبنم سالمی رفته؟کارش چطوره؟کسی ازش نتیجه گرفته؟اخلاقش چطوره؟واسه من اخلاق ...

عزیزم من زیر نظرش هستم. عمل هیسترو پیشش انجام دادم خوب بود. اما متأسفانه آی وی افم منفی شد. اما فقط پانکچرم پیشش بود عمل انتقالمو دکتر نیکبخت انجام داد. اما اخلاقش بسیار عالیه دکتر سالمی. ولی چون فوق تخصص هست هزینه سونو و ویزیتش میشه ۱۶۰. 

دکتریه که همیشه در دسترس هست. تا توی اینستاگرام سوالی ازش بپرسی جوابتو میده...

من اشتباهم این بود سریع بعد از عملم رفت توی دوره آی وی اف. چون دیگه خسته شده بودم ۴سال بود طبیعی اقدام میکردم و این دکتر و اون دکتر میرفتم. بار اول پیش دکتر سارا مسیح عمل سپتوم انجام دادم گفت کامل برش داشتم در صورتی که نصفش مونده بود به من ۷ماه دارو و آمپول داد دید نتیجه نگرفتم فرستادم پیش دکتر سالمی که خدا پدر دکتر سالمی رو رحمت کنه گفت نصفه دیگه از سپتومت مونده این چطور بهت دارو و آمپول میداده 😔

برا همین هیچ به دکترا اینجا اعتماد ندارم. همش بازی میدن آدمو انگار دلالن

2728
دکتر نقاب  تقریبا ۲۰  شد شاید هم بیشتر دقیق نمیدونم  منم با تعیین جنسیت بودم   ...

واییی چقد زیاد شد

من که منصرف شدم بهش گفتم ای یو ای کنه واسه تعیین جنسیت

گفت ای یو ای یک ملیون ولی فکر کنم با داروهام بیشتر بشه

الان پونصد فقط داروهام شد 

البته من خودم پی سی او هستم اصلا فولیکول ندارم 

پناه بر خدا ببینم چی میشه

هفته دیگه ای یو ای میشم دارهام امروز تمام شد

من خودم آمپول سینال اف تو خونه میزدم

شما چه داروهایی بهتون داد؟

ان شاالله دفعه بعدی انتقالتون مثبت میشید عزیزم

واییی چقد زیاد شد من که منصرف شدم بهش گفتم ای یو ای کنه واسه تعیین جنسیت گفت ای یو ای یک ملیون ولی ...

دقیقا یادم نیست آمپولا م پیورگان بود یکی شون 

منم اکثرا خودم آمپولا را میزدم 

انشاالا که موفق بشی عزیزم 😍 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
واییی چقد زیاد شد من که منصرف شدم بهش گفتم ای یو ای کنه واسه تعیین جنسیت گفت ای یو ای یک ملیون ولی ...

ان شاءالله به حق امام حسن مجتبی که امشب میلادش هست جواب مثبت بگیری. باورت میشه من همش گونال اف میزدم ۱۸تا زدم فقط ۲میلیون آمپولام شد.اما چه فایده منفی شد. توی بیمارستان امام که دولتی هست شد ۵میلیون دیگه وای به حال خصوصیش

من قبلا ای یو ای هم کرده بودم دوبار که منفی شد اما بعد دوماه  طبیعی باردار شدم

عزیزم ببخشید چطور طبیعی باردار شدی؟ چیزی مصرف کردی.؟چون منم آی وی افم منفی سد میخوام طبیعی اقدام کنم. میخوام با خوراکی تقویت کنم چون خیلی ها اینجور نتیجه گرفتن

سلا‌م بچه ها من رفتم جهاد تشکیل پرونده دادم کسی هست با من هم دوره باشه بیاید باهم باشیم

عزیزم میخوای ای وی اف کنی جهاد چطوری رفتی نوبت گرفتی چه موقع بود؟؟؟نوبت واسه چ موقع بهت دادن دکترت کیه

ممنون میشم جوابمو بدی

عزیزم ببخشید چطور طبیعی باردار شدی؟ چیزی مصرف کردی.؟چون منم آی وی افم منفی سد میخوام طبیعی اقدام کنم ...

من سیاهدونه با عسل قاطی کردم می‌خوردم

شوهرم گرده نخل با عسل بهش دادم 

شیر موز و کنجد و گردو پسته خرما هم می‌خوردیم

حلوای میتی هم که تو همین سایت بود هم درست کردم خوردم

کلا چیزای گرم خیلی مصرف کردم

من سیاهدونه با عسل قاطی کردم می‌خوردم شوهرم گرده نخل با عسل بهش دادم  شیر موز و کنجد و گردو پ ...

چه خوب ممنون از اطلاعاتی که بهم دادی. منم ان شاءالله اجرا کنم ببینم چی میشه. توکل به خدا 🙏💓

عزیزم من زیر نظرش هستم. عمل هیسترو پیشش انجام دادم خوب بود. اما متأسفانه آی وی افم منفی شد. اما فقط ...

وای چقد زیاد 160 تومن!!!!تو مطبش سونو میکرد و دارو میداد واسه ای وی اف یا بیمارستان رفتی؟تو کدوم بیمارستان ای وی اف میکنه

2706