2410
2553
عنوان

بیمارستان مادران و بیمارستان عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 93782 بازدید | 64 پست
سلام ، من پسرم در مرداد سال 87 در بیمارستان عرفان به دنیا آمد . به علت سهل انگاری واحد زایمان و شوخی های پرستاران توزیع کودکان ، پسرم به مدت 8 ساعت پیش مادر دیگری بود و فرزند آن مادر پیش همسر من . بعد از اینکه اشتباه تعویض فرزندان را فهمیدیم ، پرستار بخش خیلی راحت اقدام به تعویض دستبندها کرد . این اشتباه در حالی رخ داد که در آنروز فقط دو پسر نوزاد و یک دختر متولد شده بود و بخش شلوغ هم نبود . بعد از اعتراض ما ، واحد زایمان جهت تطبیق نوزادان با پرونده اقدام به تطبیق اثر رد پا و گروه خونی فرزندان کرد . که اشتباه تعویض فرزندان رو قبول کردند ولی بعد از مطرح کردن این اشتباه با مدیر بیمارستان ، خیلی خونسرد گفت که خطاهای انسانی پیش میآید و حتی حاضر نشد برای دلجویی به اتاق این دو مادر بیاید . خوب من این رو میگذارم عدم مسئولیت پذیری مسئولین این بیمارستان و عدم توجه به وضعیت روحی این دو مادر . قضاوت با شما خواننده محترم . کلیه مدارک هم موجود است .
واااااااییی، واقعاً
آدم میمونه چیکار باید بکنه!!!!!!!! محض رضای خدا یه بیمارستان بی عیب و نقص معرفی کنید . واسه جوونایی مثل من که میخوان مامان بشن و کلی هم حساس هستند . هر چیزی رو میشه یه جوری قبول کرد به جز این مورد که بچه ها جابجا شدند . این به نظر من یعنی فاجعه .
اما یه سوال دارم از همه ، به نظر شما دکتر مهمه یا بیمارستان یا پرسنل ؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه مامانا
من میخوام برم بیمارستان عرفان پیش دکتر صفارزاده
و میخوام زایمان طبیعی داشته باشم تا حالا این دکترو ندیدم .
یه سوال دارم بخاطر پول سزارین میکنه ؟ یعنی الکی میگه نمی تونی طبیعی بدنیا بیاری ؟
کسی هست راهنماییم کنه ؟
سلام مامان کوچولوها

من عضو جدیدم. خیلی از این سایت و اعضاش خوشم اومد.

من که اصلا باورم نمیشه که میخوام مامان بشم یعنی یکی بهم بگه مامان! آخه من خودم هنوز بچه ام. 26 ساله ام ها!!

یه سوال من در مورد زایمان طبیعی و سزارین شک دارم اونم نه به خاطر دردش بلکه به خاطر اینکه شنیدم میگن بعد از زایمان طبیعی واژن گشاد میمونه و به حالت اولش بر نمی گرده

کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟ راستی خانم دکتر جمیله صابری دکترمه تو بیمارستان عرفانه. کسی میشناسدش؟ دکتر خوبیه؟
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست
2720
سلام مامان کوچولوها

من عضو جدیدم. خیلی از این سایت و اعضاش خوشم اومد.

من که اصلا باورم نمیشه که میخوام مامان بشم یعنی یکی بهم بگه مامان! آخه من خودم هنوز بچه ام. 26 ساله ام ها!!

یه سوال من در مورد زایمان طبیعی و سزارین شک دارم اونم نه به خاطر دردش بلکه به خاطر اینکه شنیدم میگن بعد از زایمان طبیعی واژن گشاد میمونه و به حالت اولش بر نمی گرده

کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟ راستی خانم دکتر جمیله صابری دکترمه تو بیمارستان عرفانه. کسی میشناسدش؟ دکتر خوبیه؟
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست
سلام مامان کوچولو
منم مثل توام . 26 سالمه احتمالاً دارم مامان میشم . راجع به زایمان طبیعی درست بهت گفتن . من دوستم مامایی خونده بود . اون به من گفت که اکثر آقایونن بعداز زایمان طبیعی ، همسرشون میبرن بیمارستان برای عمل ( که کوچیک کنن واژنشونو ) . البته اینا بخاطر پوله همش . یعنی بعضی دکترا واسه اینکه پول بیگرن اینکارو میکنن . اما اگه دکتر آشنا باشه موقع زایمان هم میشه تنگ کرد و دوخت .
این اطلاعات من بود . شاید کمکت کنه . موفق باشی مامان کوچولو
سلام دوستای خوب
من عضو جدید نی نی سایت هستم و قراره اگه خدا بخواد نی نی من آخر مرداد 89 به دنیا بیاد . من می خواستم در مورد هزینه دقیق بیمارستان عرفان و اینکه چه جور بیمارستانی هست منو راهنمایی کنید.
از همه ممنونم
2714
سلام به همه دوستان.....
من دارم راجع به بیمارستان مادران و عرفان تحقیق می کنم... می دونم که مادران تحت بیمه شهرداری ایه اما عرفان رو نمی دونم... کسی می تونه این سوالمو جواب بده... و این که بیمارستان عرفان حوالی کجا می شه؟ در ضمن اگه کسانی توی این دو بیمارستان زایمان داشتند چه طبیعی چه سزارین لطفا راهنمایی کنید آیا راضی بودید؟ اسم دکترتون چی بوده.... و هزینه زایمانتون چقدر شده......
سوال آخر اینکه می گن دکتر صفارزاده توی بیمارستان عرفانه.. کسی میدونه این دکتر بیمارستان مادران هم زایمان می کنه یا نه... ممنون از همه شما
بیمارستان عرفان روبروی پل نیایش هست ...سعادت آباد - بعد از خیابان سرو غربی - خیابان شهید بخشایش

تو این لینک اسامی پزشکان مهمان
http://www.erfanhospital.org/tabid/285/language/fa-IR/Default.aspx

وتو این لینک اسامی پزشکان مستقر در بیمارستان عرفان رو دقیقا میتونی ببینی
http://www.erfanhospital.org/tabid/284/language/fa-IR/Default.aspx
وقتی زندگی پایان می یابد از تو نمی پرسند دیگران درباره تو چه کردند وچه نکردند بلکه می پرسند تو درباره خود ودیگران چه کردی و چه نکردی!!!
سلام من 3 ساله ازدواج کردم و الان قصد بارداری دارم تازه با سایتتون آشنا شدم. عاااااااااااااااالی بود.از طریق معرفی یکی از دوستانم با خان دکتر صفار زاده آشنا شدم.و به نظرم بیمارستان عرفان هم بد نیست لطفا منو از تجربه هاتون مطلع کنید.
2706