2726

عزیزم من a31 دارم کلا ببین a71 بهتر a70  هست یا a51 بهتر از a50 هم یه لول بالا تره هم کیفیتش بهتره من a31 دارم و خیلییی راضیم هیچ مشکلی نداره 

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من a31 دارم کلا ببین a71 بهتر a70  هست یا a51 بهتر از a50 هم یه لول بالا تره هم کیفیتش به ...

میدونم جدیدتره ولی خوب من خودم آ ۵۱دارم همسرم آ۲۰ داشت خوب من آ ۲۰اون بعضی چیزاش بهتر از ۵۱من بود میخواو گوشیش عوض کنه بین این دوتا مونده

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
میدونم جدیدتره ولی خوب من خودم آ ۵۱دارم همسرم آ۲۰ داشت خوب من آ ۲۰اون بعضی چیزاش بهتر از ۵۱من بود می ...

نمیدونم اما منمه راضیم ازش حافظه خوبی داره قابلیت هاشم خوب a30 رو نمی دونم چجوریه

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 
اینارو نمیدونم ولی a32 خیلی خوبه

سلام شما این مدلو داری؟ دوربینش خوبه؟ ویدیوش؟ شوهرم آ۳۱ داره اما دوربینش انگار یکم بی کیفیته

بس حلقه زدم بر درو حرفی نشنیدم__من هیچ کَسم؟؟ یاکه دراین خانه کسی نیس؟🥺
میدونم جدیدتره ولی خوب من خودم آ ۵۱دارم همسرم آ۲۰ داشت خوب من آ ۲۰اون بعضی چیزاش بهتر از ۵۱من بود می ...

کیفیت دوربین و ویدیو کدمشون بهتره؟؟51 یا۲۰

سلام شما این مدلو داری؟ دوربینش خوبه؟ ویدیوش؟ شوهرم آ۳۱ داره اما دوربینش انگار یکم بی کیفیته

ببین ما رفتیم برای همسرم m32 خریدیم عالیه ها عالی

دوربینش  که دیگه نگم برات

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
اره سامسونگه ما ۲۸اسفند خریدیم ۶و نیم عربش رو  چینیش ارزونتره  بزن تو نت مشخصاتش میاد

باشه. پس میگی دوربینش از گوشی خودت بهتره

2706