2737
2734
پسرم الان 2 ماه و 12 روزش هستش . می خواستم توی یک ماهگی ختنه اش کنم اما به این خاطر که بیضه هاش مایع داشت این کارو نکردیم تا مایع اون جذب بشه. الان دیگه جذب شده و می خوام که این کارو بکنم. لطفا اگه یه جراح خوب توی تهران که پسر خودتون رو ختنه کرده بهم معرفی کنید. لطفا بگید روش چی بوده؟ بخیه یا حلقه؟ بیهوش کردن یا نه؟ کدوم بیمارستان بوده؟
آدرس و تلفن دکتر رو هم لطف کنید. و اینکه بعد از چند روز خوب شده پسرتون. دیگه اگه توصیه خواهرانه ای هم دارین بهم بگید. خیلی ممنون
پسرم دوست دارم.... به اندازه تمام کارایی که تصمیمشو داشتم , همتشو نداشتم!
من پیش جوا غروبی رفتم جراحی سنتی کرد بیهوشی موضعی دادتوی مطب توی نت سرچ کنی ادرسش را پیدا می کنی بد نبود
امروز بهترین روز از بقیه عمر من است همه چیز عالی است تمام کاینات در جهت منافع من پیش میروند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم به نظر من حلقه بهتره.....خیلی تمیز ختنه میشه...و اینکه هر چه زودتر بری بهتره....سعی کن مادراتون هم باشن..چون واسه مادر سخته...من بیمارستان لاله ختنه کردم.اسم دکترش رو یادم نیست...اما کلا همه چی خوب بود....
سه زن در دنیا زیباتریند.مادرم.انعکاس تصویرش در ایینه و سایه اش
2738