2733
2734
عنوان

همسرم حسادت میکنه یا فکر کنم شکاکه

357 بازدید | 30 پست

۴ ماهه عقد کردیم ۳ سال دوست بودیم با سختی و مشکلات زیاد بهم رسیدیم از موقعی که عقد کردیم خیلی حساس شده رفتارش اذیتم میکنه این که رو روبوسی کردن با پدرم حساسه هر وقت خونه خودمونم زنگ میزنه که چی تنته رو لباس پوشیدنم تو خونه حساسه این که تاپ و شلوارک و اینا تنم نباشه همش شلوار و استین بلند و میگه اینکه شبا در اتاقتو ببند بخواب هر روز زنگ میزنه چکم میکنه که تو هالی یا اتاق چی تنته کی خونتونه چیکار میکردی و ازین حرفا‌‌‌‌‌‌....

هر چی بهش میگم دارم اذیت میشم اما میگه تو گوش نمیکنی یه چیزیم یاد گرفتع چیزی که موافقش نباشه فورا قهر میکنه خونه فامیل بدون خودش نمیزاره برم منتظر میشم شب کارش تموم شه بعد بریم کلا اذیتم اما وقتایی که پیش همیم خیلی خوبیم دعوا نداریم بنظرتون چیکار کنم من خودمم دارم حساس میشم با مادرش که روبوسی میکنن یا کنار هم میشینن اتیش میگیرم اینطور نبودم ولی از موقعی که اینطور شده داغون شدم 

میشه بگین واقعا چیکار کنم و لطفا به مسخره نگیرین

من ۲۰ سالمه همسرم ۲۳ سالش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
رک میگم خر نشو الان مگه شوهر پیدا میشه یکی گیر آوردی دودستی بچسبش خوش باشین

عزیزم فکر میکنی

بخدا الان هیچی از زندگیم نمیفهمم گور بابای هر چیزی

شدم یه ربات که ینفر دیگه با کنترل راهم میبره خیلیی سخته

عزیزم فکر میکنی بخدا الان هیچی از زندگیم نمیفهمم گور بابای هر چیزی شدم یه ربات که ینفر دیگه با کنت ...

تا نرفتین زیر یک سقف این موضوع رو حل کن

برید مشاوره اگه هم مقاومت می‌کنه و نمیاد در مورد ادامه زندگی یا همچین آدمی بیشتر فکر کن

2706