2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بی دلیل که نیست خودش باعث شده خو

بنظرم بهش بگو به این علت نه،میگن آخه همش بهشون نه بگی افسرده میشن ،اعتماد به نفسشون میاد پایین،یه جور نه بگو که سرخورده نشه🤭

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
چقدر واردی چندوقته متاهلی؟

۴ سال،یه بچه ۳ ساله دارم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
خدا حفظش کنه رابطه تو گرمه

ممنونم

اره میشه گفت،متعادلیم بیشتر،از نظر عاطفی با هم خیلی خوبیم،اینکه گفتی واقعا تاثیر داره،ادم از دست همسرش دلخور باشه واقعا دلش نمیکشه

خانما کسانی که دوست دارن در ختم صلوات روزانه ما شرکت کنن، و میخوان براشون ختم بذاریم به گروه ما بپیوندند

گروه ختم صلوات واتساپ

برای پیوستن به گروه واتساپ من، این پیوند را دنبال کنید: https://chat.whatsapp.com/F9hL4reF8O03fMYkj7ucck

2706