2726
عنوان

فقط لبخندش+عکس

447 بازدید | 19 پست

ای جونم😢😢

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یاخدا عمله چی کرده طفلک  

چ میشود ک ادم بمرز سنگدلی میرسد !همان مرزی ک من دران سکونت دارم،،                                                                                               اولین کاربریم واسه ۹۷،پس بهم نگین تازه وارد چون شناخته شدم خودم خواستم تعلیق شم،این اکانتمم چندروز دست یکی از دوستام بود،چون اکانت خودش تعلیق شده بود چندروز طول کشید تامجدد بازش کنه،بااکانت من مشغول بود بعدش رفت سر اکانت خودش، اما حالا دست خودمه،پس اگه جایی پستام باهم همخونی نداشت ب بزرگیه خودتون ببخشید ،اینو برای کاراگاهای ارجمند سایت گفتم  بدلیل یکبار شناخته شدن از دادن اطلاعات شخصی معذورم  

خدای من... چقدر سخته نی نی ها درد داشته باشن

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

😔😔😔

خدایا هیچ مادری غم  و بیماری بچشو نداشته باشه🤲🤲

💔💔 خدایا خدایا، خدایا توی دنیای بزرگت پوسیدیم که، میخواستیم مثل این روزو نبینیم که دیدیم که، ناز این، بلای اون، حسرت دل، عذاب عالم، هرچی باید همه حسرت بکشن ماکشیدیم که 😭
این عکس نگاه کردن بهش احساس عذاب شکنجه به آدم دست میده 

نه اتفاقا احساس امید وقتی این نوزاد به این همه عمل باز لبخند داره 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2706