2737
2734

دکتر براکم تحرکی پنتوکسی فیلین تجویز کرده ولی الان کمیابه اصلا پیدانمیشه جایی بلدین که داشته باشه؟؟دارویی مشابه این هست؟؟؟

عزیزم نگرد نیست من شمالی ام کل شمال گشتم نبود ب آشناهای تهران زنگ زدیم تا داروخونه سیزده آبان رو گشته بودن نبود!

واقعا نمیدونم وقتی نیست چرا دکترای اخمخ تجویز میکنن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه نیست. 

سلن پلاس بگیرین و ال کارنتین

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2731

سلام.منم همسرم مشکل داره از نظر تعداد و تحرک و مورفولوژی تو سایت پروفسور کرمی عکس آزمایشاشو فرستادم براش دارو تجویز کرد الان خیلی بهتر شده تحرکش شده صد از هر دکتری ک بگی خیلی بهتره واقعا جواب میده ۱۵ تومن هزینه سوال میشه و زودم جواب میدن نهابتا یکی دو روره ولی داروهایی ک میگه انصافا جوابه

💚 لطفاً برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚

برو بلوار کشاورز

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2738
سلام.منم همسرم مشکل داره از نظر تعداد و تحرک و مورفولوژی تو سایت پروفسور کرمی عکس آزمایشاشو فرستادم ...

چه دارویی به شما داد... 

داروهای اقایونو من حفظم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
نه نیست.  سلن پلاس بگیرین و ال کارنتین

سلن پلاس چیه کار همون پنتوکسی فیلین رو میکنه؟

خودتون گرفتین یا دکتر جایگزین پنتوکسی فیلین کرد؟

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
مثه اون تعریفی هستن اخه میگن پنتو کسی فیلین خوبه

ما خیلی ج نگرفتیم. 

امپول هاش سی جی و هاش ام جی میزنه همسرم. با کلومیفن. 

قرصهای تقویتی هم همه چی... هر چی فکرشو بکنی

سلام.منم همسرم مشکل داره از نظر تعداد و تحرک و مورفولوژی تو سایت پروفسور کرمی عکس آزمایشاشو فرستادم ...

تحرکش ۱۰۰؟ عزیزم باردار شدی؟

2706