2726
عنوان

مامانا کسی بوده بچش بلوغ زودرس داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 30147 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نه سالگی پریود شدم ولی راهنمایی سینه هام رشد کرد

چه سخت بوده حتما

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728
چه سخت بوده حتما

این کاربر سال ۹۳ این کامنت رو گذاشته یعنی پنج‌سال پیش😁😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

😂😂😂🤣🤣🤣🤣

من یه زندگی عالی دارم و خیلی خوشبختم و دونه دونه به خواسته هام میرسم🥰🥰خدایا شکرت به خاطر دختر نازی که دارم و یه پسر خوشگل که بهم دادی.خدایا شکرت که حاجت دلم رو بهم دادی همیشه به لطفت امید دارم خیلی دوست دارم خدای مهربونم.

آره الان متوجه شدم نمی‌دونم چرا تاپیکش اومده بالا😂

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
من بچه داداشمه دختره هفت سالشه دکتر گفته باید آمپول بزنه دیفرلاین برا پسرا 9 سالگی دخترا 7 سالگی زود ...

عزیزم میشه از شرایط الان دختر برادرت بگی، که امپول تزریق میکرد،، الان بعد 7 سال چطوره قدش؟؟ 

من بچه داداشمه دختره هفت سالشه دکتر گفته باید آمپول بزنه دیفرلاین برا پسرا 9 سالگی دخترا 7 سالگی زود ...

سلام ، منم دخترم همچین مشکلی براش پیش اومده ، خواستم از شما بپرسم دختر برادر تون الان ماشاالله براخودشون خانومی شدن    ، آمپولایی که زدن عوارض نداشت؟

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
سلام عزیزم دختر من دچار بلوغ شده  شما امپول اینا زدین دچارچاقی شد؟ قدش رشد کرد؟ تروخدا جواب ...

سلام عزیز خواستم ازتون بپرسم دختر شمابرای جلوگیری از بلوغ زودرس آمپول زد؟ عوارض نداشت؟

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
سلام من دخترم 8سالشه از 7سالگی زیر نظر دکتر هست اوایل هر 6ماه آز خون و اسکن از مچ دست و سونوگرافی از ...

سلام‌اللن تاثیری رو قد و بلوغش داشته

پیش کدوم دکتر رفتین تورو خدا بگین 

مامان هستی جون دختر من هم هفت سالشه و یه تغییراتی توی سینه ش حس میکنم،دکتری که دخترتون تحت نظرشه رو ...

سلام عزیزم میدونم چندسال گذشته اما توروخداراهنماییم کن دخترت هفت سالگی سینه ش رشدکردبردی دکتر؟چندسالگی پریودشد

2706