2726
نه اکثرا بچه ها کوچیکن بلوغ زودرس فکر کنم از 12 سالگیه درسته؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از چه لحاظ میگید زودرس پریود شده؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
من نه سالگی پریود شدم ولی راهنمایی سینه هام رشد کرد
من خودم دوم راهنمایی پریود شدم بعد نشدم تا اول دبیرستان هنوز پریود نشده دکتر میخواد جلوشو بگیره تا قد بکشه و این حرفا و دیر تر پریود بشه
خدا جونم لطفا هیچوقت تنهام نذار ....آمین
مگه به قد ربط داره؟ من نه سالگی پریود شدم ولی تا دبیرستان همیشه میز آخر بودم بخاطر قدم
سلام من دخترم 8سالشه از 7سالگی زیر نظر دکتر هست اوایل هر 6ماه آز خون و اسکن از مچ دست و سونوگرافی از رحم میگرفت الان هر 3ماه مچ دستش سن استخوانیش 1سال بیشتره دکتر گفت اشکال نداره آز خونش پارسال بد بود امسال کاملا خوب شده بود دکتر گفت باید زیر نظر باشه اگر بالا بره کنترل بشه درد سینه و درد استخوان ها ا علایمشه
...
2706