2733
2734
عنوان

جاده چالوس...شمالیا لطفا بیاین

130 بازدید | 6 پست

بچها جاده چالوس مسدود شده اگه بخوایم از تنکابن بریم تهران خیلی راهه؟کدوم مسیر بهتره؟چندساعته اصلا؟توروخدا هر کی میدونه جواب بده مسافر دارم😭

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

از رشت برین خب

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....

عزیزم راحت بزن گوگل مپ ببین درست با دقیقه هم میاره چقد راهه 

بالاخره با تمام سختی ها به هدف قشنگم رسیدم:)) دانشجو پزشکی🧡موفقیت شانسی نیس باید به دستش بیاری✋🏻♥️                اردیبهشت ماه بود که منو تنها گذاشتی🥺🖤 میشه برای شادی روح مامان قشنگم صلوات بفرستید                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از رشت برین خب

یعنی بریم رشت بعد تهران میدونی چند ساعت راهه؟

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2731
عزیزم راحت بزن گوگل مپ ببین درست با دقیقه هم میاره چقد راهه 

زدم ولی نزدیک ترین راه که از جاده چالوس میشه رو نشون میده چیزی حدود ۲ونیم تا ۳ ساعت اونم که بستس

یعنی بریم رشت بعد تهران میدونی چند ساعت راهه؟

خب چاره ای نیست عزیزم

اگه مشکل مالی ندارین،هوایی از ساری برین تهران

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....