2733
2734

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون تور گرفتم کانتراش خیلی پیگیر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   تور ارزون و خوب  26709011

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسافر  جون کجایی؟؟ کاش  این تایپیک رو ادامه میدادی خیلی عالی بود ؛ شما هم خیلی خانم مهربون ...

ممنونم عزیزم ، نی نی سایت قبلا امکان ویرایش داشت ، چون دیگه نمیشه پست اول رو تغییر داد ، کنترل کردن تاپیک سخت میشه، گم میشه وسط صفحه ها اطلاعاتی که میذارن و نمیشه راحت پیداش کرد . اگر سوالی دارید حتما بدونم، جواب میدم😍❤️💕

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2731

برا عید قصد سفر دارم نمیدونم مثلث طلایی هند برم یا روسیه یا قبرس،چه وضعیتیه بخدا،گیجم،تصمیم گیری سخته بلاتکلیفی افتضاح،هند رو دوس دارم تجربه کنم اما میترسم گرماش اذیتم کنه یا به اینقدر هزینه نصرفه،آخه زیاد ازش بد میگن

ممنونم عزیزم ، نی نی سایت قبلا امکان ویرایش داشت ، چون دیگه نمیشه پست اول رو تغییر داد ، کنترل کردن ...

مسافرجون منم کمک کن خواهر

من دوسدارم مهاجرت کنم، میتونم؟ کجابرم بهتره؟ باتوجه ب مذهبی بودنم کجا مناسبتره....چطور مهاجرتی بهتره، چقد میخاد؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
مسافرجون منم کمک کن خواهر من دوسدارم مهاجرت کنم، میتونم؟ کجابرم بهتره؟ باتوجه ب مذهبی بودنم کجا منا ...

عزیزم خوب مذهبی بودن واقعا ربطی به مهاجرت نداره شما هر جا بری یه فرد مستقل با عقاید خودتون هستین و میتونید با عقاید خودتون زندگی کنید الان بهترین راه تحصیلی هست

2738

بچه ها کسی میدونه خرج رفت و برگشت گرجستان الان چجوریه؟

کم خرج ترین کشور برای تفریح از نظر توریستی الان چیه؟

پولش چیه و قیمت محصولاتش چطورن؟

ترکیه رو کسی چیزی میدونه ازش؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدید

متاسفانه ایشون رو فقط در حد همین تاپیک میشناسم . خیلی اطلاعات خوبی داشتن و دقیق بود راهنمایی هاشون . ...

سلام‌ به مسافر عزیز و دوستان بزرگوار ، متاسفانه دسترسی من به سایت بسته شده بود و نمیتونستم وارد بشم و امروز بعد چند سال با دیدن ایدی کاربریم گفتم باز امتحان کنم که خوشبختانه تونستم وارد سایت بشم، تشکر از مسافر عزیز و دوستانی که پیام گذاشته بودن و من شرمنده که نتونستم در همون تایم پاسخگو‌ باشم، البته گویا تاپیک غیر فعال شده ولی باز اگه بتونم‌ مطلبی در جهت کمک به دوستان عزیز بنویسم خوشحال میشم 🙏

2706