2726

بیاین جاهای قشنگ رو به هم معرفی کنیم......... من خودم المان( نورنبرگ , مونیخ و فرانکفورت) ...... چک (پراگ ) ..... . ایتالیا( میلان و ونیز) .... . ویرجینیا . پنسیلوانیا  . واشینگتن دی سی. ......        مریلند و دلاویر   ...... فرانسه(پاریس) ...... . اتریش(سالزبورگ) ...... . سوییس(ژنو) ....... . کوبا (اولگین . وارادرو),........ کانادا (ونکوور , تورنتو , وینیپگ , کلگری ,مونترال و کبک سیتی) ........ . امریکا (مینه سوتا شهر مینیاپلیس , ایلینوی شهر شیکاگو , ماساچوست , ویسکانسین , ورمونت و نیوهمشایر , نیویورک , نیوجرسی و کنتیکت و ایالت رودایلند)... دوبی , ....... مکزیک (پورتو وایارتا) رو گشتم . قشنگترین شهرها پراگ (چک) سالزبورگ (اتریش) ,ونیز (ایتالیا) . از صفحه ی 20 تاپیک به بعد صفحه ی 59 به بعد و 82 به بعد عکس های من و دوستام رو تماشا کنید و اگر دوست داشتید ما رو در لذت دیدن عکس هایی که با دوربینتون گرفتین شریک کنید و همینطور تجربیاتتون از سفر. راهنمایی هایی که دوستان کردند رو میتونید توی این صفحات پیدا کنید: سنگاپور....27- 120-124 مالزی......118-123-129 هند.......24 پاریس...25-50-51-132-139 مارسی ...152 تایلند....95-121-125-117-118-131 سفرنامه پوکت...74-75-77 گوانگجو......121 ارمنستان...62 گرجستان.....130 لهستان.....122 بلغارستان....66 ایتالیا.....67-73-106-107-147 پراگ....73 روسیه...135-137 بلغارستان..136- 141 مادرید و بارسلون ...151 مراکش....151 مونیخ.....152

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
منم ترکیه دوبی ما برای اروبا مه اقدام کردیم مشکل بیش اومد نتونستیم بریم حالا تابستون قراره بریم مقصد اولمون از ایتالیا بعد فرانسه شوشو المان و فرانسه رفته مقصد سوم نمیدونم اسبانیا خوبه یا هلند
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من چند تا از شهر های آلمان رو اونم بخاطر ماموریت کاری دیدم. رگنزیورگ،مونیخ،آخن، اشتوتگارت و وین اتریش. ولی واقعا نمیتونم بگم کدوم قشنگتره. خود آلمانی ها از پراگ خیلی تعریف می کردن.
اما دو سال پیش یه سفر اصفهان شیراز رفتیم که خیلی خوش گذشت. من شیراز رو خیلی دوست دارم.
هر جا خوش بگذره همونجا هم قشنگه!
بچه ها من عاشق جهانگردی ام...نه طلا دوست دارم نه وسایل خونم رو تند تند عوض می کنم.طرفدار اینم که ساده و سبک زندگی کنم و دنیارو بگردم ...نه پولدارم نه سرمایه دار...فقط عاشق رفتنم..عاشق پرواز ...عاشق سفرررررررررر
سمیرا جون شیراز که عشقه.....اینجاهایی که رفتی من مونیخ و سالزبورگ رو خیلی دوست داشتم...پراگ واقعا رویایی بود فوق العاده قشنگ مخصوصا نسبت به پاریس که همه جا ازش حرف میزنن.
مسافر موافقم با سبک زندگیت منم عاشق سفر هستم دور یا نزدیک زیاد فرقی نداره
یک سفر با همسرم دوتایی رفتیم قلعه رودخان اون سفر خیلی خوش گذشت
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
الان 2 ساله به خاطر حاملگی و بچه داری نتونستم برم مسافرت خارج از کشور ولی احتمالا توی خرداد برا 1 سال به خاطر کار شوشو بریم فرانسه
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
شش تا رو سخت نیست مسافر جون البته شوشو میکه با قطار هاش راحته
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
2706