2726

خانوما تورو خدا اگه تجربه دارید بگید بچم دوبار تیرویید کف پا داد بهم زنگ نزدن که مشکل داره دوبارم وریدی داده که بردم فوق تخصص اولی وگفت خوبه دومی وگفت مشکل داره دور سرش وگرفت گفت رشد نکرده کلی حرف بد زد بهم همون روز بردم فوق تخصص غدد وتیرویید گفت نه آزمایش نرمال مشکلی نیست یه متخصص اطفال دیگع هم بردم معاینه کرد آزمایش و دید گفت نه اوکی حتی دور سرش وگرفت دو سانت رشد داشته بازم ببرم یه فوق تخصص دیگه دارم دیوونه میشم زودم دنیا اومد ۱۵روز بستری بود اونجا زجر کشید

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه سن بچه دور سر و اندازه تیرویدشو بگین دور سر تولدم بگین

یک ماهه وسه روزشه  اون موقع بردم دقیقا روز یه ماهگی بود 

بدو تولد32بود یک ماهگی ۳۵

تیروییدمtsh5.78 که

T4 هم7.20بود 

وزن تولدم 2780

وزن یک ماهگی 3950

2728
بع نظرم باز ببر دکتر دیگه تیرویید اگه بع موقع درمان نشه خطرناکه پسر خودم تیرویید داره بهش قرص میدم خ ...

نمیدونم واقعا اخه دوتا دکتر گفتن خوبه یکی گفت بده

ب دکتر دیگه ببرخیالت راحت باشه بعدا خدایی نکرده پشیمون نشی 

اره ببرم یه فوق تخصص دیگه هم نشون بدم هرچند اون دکتر اطفال خیلی پیره با نگاه کردن همه چی ومیفهمه معروفه ولی بازم استرس دارم

یک ماهه وسه روزشه  اون موقع بردم دقیقا روز یه ماهگی بود  بدو تولد32بود یک ماهگی ۳۵ تیروی ...

یکم تیرویدشبالاس مرحله دوم غربالگری و انجام دادین دور سرم نسبت ب تولد خوبه ممکنه سر خودتون یا پدرشم کوچیک باشه و اینکه وزن بچه یکم بالا رفته نسبت ب وزن تولد شیرخشک دادین

یکم تیرویدشبالاس مرحله دوم غربالگری و انجام دادین دور سرم نسبت ب تولد خوبه ممکنه سر خودتون یا پدرشم ...

بعله دو مرحله انجام دادم دو مرحله اش مونده 

نه شیر خودمو میخوره بچم نارس بود 34هفته وپنج روز اومد

الان چکار کنم دکتر قرصی نداده گفت سالمه زردی بالا هم داشت 17بود تو بیمارستان روز ترخیص8شد