2737
2734
عنوان

کیا بارداری دومشون دو قلو یا چند قلو بوده یا هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33654 بازدید | 52 پست

سلام من صاحب دوقلو دختر شیطون و بلا بارداری اولم هستش باید بهت بگم که واقعا سخت و طاقت فرساست تمام وقت و انرژی و زندگیتو میگیره من تو این یکسال و نیم خیلی سختی کشیدم و حتی دچار افسردگی شدم چون من آدم فوق العاده حساس هستم و نسبت به بچه هام حساسیت زیادی دارم واین باعث شده دوبرابر زحمت بکشم فکر همه جاهاش رو بکن نه آزادی داری نه حتی وقتی برای فکر کردن اعصابت همش خراب میشه و عصبی هستی من به مدت یک سال تمام خواب روزانه ام فقط ۳ساعت بود چون دخترهای من ۸ماهکی بدنیا آمدن و نشون کم بود ۱۵ روز تو دستگاه بودن و زردی داشتن و کلولیکی شدید بودن تا ۱۰ ماه همش بالا می آوردن همش سرمامی خورن و....فکر سختی هاشون بکن بعد تصمیم بگیر برای من خیلی سخت بودخیلی ولی وقتی خیل ناامید میشم و از دنیا سیر نگاهشون که می کنم لبخند می زنم و عاشقانه دوستشون دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا جونم دقیقا درست مگیییییی بزار چند سال دیگه کیفشونوووو میبزییییی بیا برامون بگوو راستی جنسیت رو ...

سلام خوبی دوقلو باردار شدی بیا بگو منم میخوام اقدام کنم تردید دارم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
سلام من بار داری اولمه 3 قلو و3 تا شونم خداروشکر دخترن ز اول بارداریم تا الان که 19 هفتمه اصلا اذیت ...

اخی عزیزززم خداروشکرررر میشه هر از گاهی بیای  از حالت هات بگی برام و وزن نی نی ها . راستی با دارو ۳ قلو شد؟؟

خدایا کمکم کن

استاتر تایپکت خیلی خوبه چون منم یه دختر دو سالو نیمه دارم و میخوام بارداری بعدی دوقلو باشه.لطفا لایکم کن 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

منم یه دختر سه ساله دارم دوقلو میخوام اما میترسم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738

سلام

دختر اولم حدودا سه سالشه و سه ماهه باردارم

دوقلو هستن خدا رو شکر طبیعی باردار شدم

خیلی میترسم

سر بچه اولم زود دنیا اومد و کولیک داشت تا صبح بیدار بودم و افسردکی گرفتم . دخترم بسیار شیطون و حساسه و توی تمام ایل و تبار ما تک نوه و نتیجه س و همه توجهات بهش بوده

الان برای اینا میترسمکه بیان دخترم آسیب ببینه 

از طرفی کمک هم ندارم مادرم هم شاغله 

توکل کردم به خدا

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

تو نت میخوندم ک احتمال دوقلوزایی در زنانی که لبنیات مصرف میکنن زیاده

من ماست خیلی میخورم یعنی دبه ای میخورم

گفتم اونایی ک دوقلو دوست دارن زیاد مصرف کنن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
سلام من دوتا دختر دارم سنم هم ۳۶ هست میخوام دوتا دو قلو پسر داشته باشم،این ماه کلومیفن و لتروزول با ...

انشاءالله هر چی خیرتون باشه

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

سلام خانمای محترم من هم باردارم و دوقلو دوست دارم دعا کنید دوقلو باردار باشم عاشق دوقلوی پسر و دخترم 🤰👼👼🏻

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2706