2733
2734

پسرم یک ماهشه نارس دنیا اومد تو بیمارستان یکبار تیروئید هورمونی گرفتن گفتن خوبه دوبارم تا الان بهداشت دادم که گفتن مشکل باشه زنگ میزنن که نزدن حالا دکترش براش دوباره تیروید هورمونی نوشت بردم گفت کم کار منم جوابو بردم فوق تخصص غدد گفت نه نرمال اون دکتر چجوری گفته خوب نیست باز بردم یه متخصص دیگه که خیلی با تجربه اونم گفت نرمال حالا همش استرس دارم چکار کنم یه دکتر دیگه هم نشون بدم یانه؟؟

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

وای چرا انقدر بچه رو بردی ازمایش سوراخ سوراخ کنن 

حالا تا چند وقت پا درد داره بچه 

خوبه دیگه نبر ول کن گناه داره 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
وای چرا انقدر بچه رو بردی ازمایش سوراخ سوراخ کنن  حالا تا چند وقت پا درد داره بچه  خوبه ...

چکار کنم بهداشت گفت چهار مرحله چون نارس باید بیاد

دکترش هم هورمونی نوشت ازش خون گرفتن دیروز گفت مشکل داره مغزش دچار مشکل میشه بخدا داشتم میمردم با گریه رفتم فوق تخصص غدد که گفت خوبه حتی همه چی رو توضیح دادم گفت دکتر بچتو عوض کن که بردم جای دیگه گفت خوبه ولی ته دلم همش استرس دارم بخدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چکار کنم بهداشت گفت چهار مرحله چون نارس باید بیاد دکترش هم هورمونی نوشت ازش خون گرفتن دیروز گفت مشک ...

نرو عزیزم چرا انقدر کائنات رو با خودت بد میکنی موج منفیه اینا عزیز 

من تازه دو تا دکتر بردم گفتن زردی داره یه دکتر غدد کودکان  بردم گفت اصلا خوبه خوبه

اومدم خونه دیگه م دکتر نبردم 

وقتی دکتر غدد گفته خوبه الکی نبر باز دکتر دیگه دنبال چی هستی مثلا 

اون بچه الان میدونی چقدر ضربه میخوره از این دکتر به اون دکتر میکنی دست به دست میشه 

الکی داری میبری عزیز

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
نرو عزیزم چرا انقدر کائنات رو با خودت بد میکنی موج منفیه اینا عزیز  من تازه دو تا دکتر بردم گف ...

اره راست میگی همش استرسه به حرف  این دوتا دکتر اعتماد میکنم دیگه نمی‌برم اینقدر سونو وازمایش نوشته بود وقتی دکتر دید گفت نبر هیچ کدومو خودم احساس کردم که دنبال پورسانت بود چون همش معرفی میکرد مراکز مختلف وتاکید داشت حتما همونجا ببرم خودش گفت ببر آزمایشگاه ماد بردم میگه چرا رفتی اونجا دفعه بعد سعید برو