2737
2734
عنوان

بچه ها دوست دارید شوهرتون دیوونه تون بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2971 بازدید | 33 پست
حالا روشتون رو بفرمایید.  مطلب رو روشنتر بیان کنید. چهارتا کتاب یا مقاله مرتبط بفرمایید.  ...

اساتید زیادی تو ایران نیستن و بیشتر تو روسیه هستن و این علم به زنان روسی بر میگرده

تمرکز می کنیم روی بزن زنانه مون و کلی تمرین و نکته البته داره

توی این کتاب میگه زن منبع انرژی هست و این انرژی و از زمین و آب و ماه و طبیعی میگیره و جریان این انرژی در رحم هست باید با رحم خودت دوست باشی و ازش مراقبت کنی و تمرین های پاورقی کتابش رو انجام بدی

تمرین کگل،پاکسازی بطن زنانه و.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پی دی آف داره؟ اساتیدتون رو معرفی میکنین؟

استادی می شناسم که پی دی افش رو داشتن اما به من ندادن و گفتن استاد خودم این اجازه رو نمیده

توی گوگل فارسی تا یه حدی مطالب کتاب هست میتونید از سایت های خارجی ترجمه کنید اسم کتاب به انگلیسی و بعد بزنید ترجمه فارسی مطالب،مثل شمشیر دو لبه هست باید با دقت و طبق چیزی که گفته انجام بدین

سه استاد رو می شناسم 

یکی در هند و ترکیه

یکی در اوکراین

یکی هم ایران 

همگی ام ایرانین

2731
خوب اسم این اساتید رو بفرمایید

اگه بپای تبلیغ نمیزارید!

ساووشکا ک در اوکراین هستن از موفق ترینان چون مترجم زبان روسی هم هستن گوگل سرچ کنید انرژی زنانه ساووشکا پیجش رو بالا میاره

2738
استادی می شناسم که پی دی افش رو داشتن اما به من ندادن و گفتن استاد خودم این اجازه رو نمیده توی گوگل ...

سلام من خیلی زیاد پیگیره این مطالبم دوتا از کتابای لاریسارم خوندم و خیلی مطالب بیشتر اگر اطلاعاتی دارین به من بگین لطفا بجز پیج ساووشکا کدوم پیج ها ی ایرانی هستن؟ لطفا درخواست دوستیمو قبول کنید

سلام خانمای عزیز یه کانال داخل تلگرام هست درباره ی

🔥راز انرژی زنانه و تمرینات مخصوص این انرژی🔥

که رایگان هم هست در صورتی که جاهای دیگه همین تمرینات رو با هزینه های بالا میفروشن اما داخل این کانال همه تمرینات رایگانه حتمآ برید ببینید، استفاده کنید تا اثراتش رو تو زندگیتون ببینید و از زن بودن خودتون لذت ببرید...

آدرس کانال تلگرام : energy_zananeh

انرژی زنانه از پایه تا پیشرفته ( رایگان )

2706