2297
عنوان

🧚‍♀️رژیم لاغری _ فیت شو 🧚‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 49954 بازدید | 7420 پست
😆😆😆 راستی سارا جون، برای صرف نونتون، نون جو سبوسدار ،چون ماهر هستین،میتونین خودتون بپزین عالیه ب ...

حتما درست میکنم چون لااقل از کالریش و سلامتی آردها خبر دارم

شروع رژیم ۹.۹.۱۴۰۰ با وزن ۱۰۳ قد ۱۶۵-----۲۱ آذر ماه وزن ۱۰۱😍۲۸ آذر ماه وزن ۱۰۰/۵😍۵دی ماه وزن ۱۰۰😍   ۱۲ دی ماه وزن ۹۸😍                     هدف اول ۹۸💚هدف دوم ۹۳-هدف سوم ۸۸
خونه تکونیهای کردها فوقالعاده ست یعنی تا حد شست و شوی دیوار هم میریم کار خدماتی هم من قبول ندارم،و ...

سلام عزیزم 

واقعا هلاک شدیم تازه فقط طبقه پاین خونه باغ تموم شده بالا رو گزاشتیم برای چند روز دیگه 

نگفتی کرد کجای 

آخه خدماتی چه میدونه اینجوری تمیز کاری کنه 

حتی ابزارالات بابمم شستیم مرتب کردیم 😁

این مدت بد جور درگیر امتحانات پسرمم ورزش تعطیله

دارم از دستش دیونه میشم بخدا تا من باهاش کار نکنم 

اصلا طرف کتاباش نمیره 

من بازم کاهش نداشتم 

انگار دیگه چربی نمونده تو بدنم 😧

وزن اولیه ۱۰۷

وزن هفته قبل ۸۸/۳۰۰

این هفته۸۸/۳۰۰

همه میگن ۷۰ میاد بهت 

از پاییز قبل رو ۸۷ و۸۸ وزنم متغیره

@بادکنکناز   @الیhassan    

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
سلام به روی ماهت 💚  عالی هستی چه خوب نگه داشتی، حسابی راه افتادی عزیزم

😘😘😘❤️❤️❤️

پیش به سوی سلامتی  عضو گروه سبز تاپیک لاغری   شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۱/۱۴وزن ۸۹قد۱۵۹  ،هدف اول ۸۵ ،هدف دوم ۸۰ ،هدف سوم ۷۵ ،هدف چهارم ۷۰   شروع کاهش۱۴۰۰/۱۱/۲۷ وزن ۸۲.....۱۴۰۰/۱۱/۲۷ وزن ۸۲/۵.....۱۴۰۰/۱۲/۲۵ وزن ۷۹/۶  نزدیک به هدف  

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرههههههه🦁🦁🦁👊🏼👊🏼👏🏻👏🏻

🌹🌹🌹🌹🌹

پیش به سوی سلامتی  عضو گروه سبز تاپیک لاغری   شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۱/۱۴وزن ۸۹قد۱۵۹  ،هدف اول ۸۵ ،هدف دوم ۸۰ ،هدف سوم ۷۵ ،هدف چهارم ۷۰   شروع کاهش۱۴۰۰/۱۱/۲۷ وزن ۸۲.....۱۴۰۰/۱۱/۲۷ وزن ۸۲/۵.....۱۴۰۰/۱۲/۲۵ وزن ۷۹/۶  نزدیک به هدف  
عزیزم خوشحال شدم باهات حرف زدم قبرس میمونی یا برمیگردی اک عکسای خوشگل داری بفرست اره ورزش مهم تره ...

💋💋💋 عکس زیاد فرستادم برای بچه ها، پاک هم نکردم اگر وقت داشتی صفحات قبل بگردی هستن 🌸🌸🌸

گیاهخواری نگاه مهربان به جهان ست، جایی که درد و رنج و مشقت معنا ندارد، از همین اکنون این زندگی سرشار از عشق را آغاز کنیم🌱 
2306
سلام عزیزم @golta_dokhtbihamta     گزارش امروز مجاز ۱۵۷۰    مصرفی ۱۵۱۵ وزن ...

به به نوش جونت، خیلی خوب بودی هفته اول تثبیت 

همینجور ادامه بده در کنار ورزش کلی خوشگل موشگل میمونی 😁💗

گیاهخواری نگاه مهربان به جهان ست، جایی که درد و رنج و مشقت معنا ندارد، از همین اکنون این زندگی سرشار از عشق را آغاز کنیم🌱 
اخی نوش جونت عشقم. فقط معده ات😀😃😄💃💃 اخ جون غذاااا😀😃😄😁 هوراااا. پع وزن نکن فعلن😅.دیر خون ...

سلام الناز جون  خدا رو شکر حالم بهتره میتونم غذا بخورم ولی متاسفانه زیاده روی کردم از امروز رعایت میکنم بیشتر از کالریم نخورم 😅💕💕💕😍😍😘😘😘😘

برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی .🌺 قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۶ وزن مرحله دوم ۸۰  وزن مرحله سوم ۷۷ وزن مرحله چهارم ۷۵ هدف رسیدن به وزن ۷۰ 🌺🌺
زهره جون،سلام. اگه صبحونه نخوردی،یه وزن کن خودتو.

الناز جون بادکنک به دستم وزن کردن فایده ای نداره 🥴

برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی .🌺 قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۶ وزن مرحله دوم ۸۰  وزن مرحله سوم ۷۷ وزن مرحله چهارم ۷۵ هدف رسیدن به وزن ۷۰ 🌺🌺
ورزش امروز من فول بادی بود یعنی کل بدن تقریبا ۵۰ دقیقه همراه با گرم و سرد کردن و نزدیک به ۴۰۰ کالر ...

الهه جون عالی هستی  👌👌😍😍🌺🥀

@الیhassan    

سلام الی جون ، روزت به خیر و خوشی.

گله فوق العاده بود، من خارج کاربریم دیدمش، همون روزا...و لایک کردم فقط.

نتونستم اون موقع ریپلای کنم...

واقعن زیبا بودو با سلیقه خدا و خلقش قشنگتر شده بود...همیشع ازون مسیر برو.🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀

من اینقد اهل بوس بوسی و ناز نازی کردنم،گل و برگ ببینم دوس دارم بوسش کنم و نازش کنم.... حس خوب میده، 🥀🌺این یعنی اینکه یه انگشت بزن از طرف من بهش😌😘😅😄🤠✌

💙  راهنمای  آبی 💙            🧚‍♀️ تاپیک رژیم لاغری_فیت شو 🧚‍♀️                                                                                                             تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                                   وزن اولیه : ۷۶         وزن الان : ۶۱
2050

@golta_dokhtbihamta    

سلاااام گیسوکمند تاپیک.

دخمل عکسو دیدم،دیه صفحه اشو پیدا نمیکنم ریپلای بزنم، ۵ گیگ اخر بستمه،سرعتم پایینه🥴🥴

روزتم مبارک فرفری مجعدی😄🤠با یه روز تاخیر،به خاطر اختلاف ساعت قبول کن.🎉🎊😘🤗🌺🥳

💙  راهنمای  آبی 💙            🧚‍♀️ تاپیک رژیم لاغری_فیت شو 🧚‍♀️                                                                                                             تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                                   وزن اولیه : ۷۶         وزن الان : ۶۱
@golta_dokhtbihamta     سلاااام گیسوکمند تاپیک. دخمل عکسو دیدم،دیه صفحه اشو پیدا نمیکنم ...

وااای مرسی عزیزم 😍 😍 😍 

خوب شد گفتی برم کادو بگیرم روزم بوده خودم یادم رفته بود 😁😁😁

💪💪شیییییییره ننه حسامعلی🤸🏋‍♂️🤸‍♀️⛹🏋‍♀️ ماشالله.🤗🤗 نفستون چاااق.

😂😂😂

خدایا بامید تو    💚💚راهنمایکله سبزای فیت شو💚💚 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضانبعدبارداری و زایمان با وزن   ۹۲۱۰۰ شروع کردم تو ماه رمضون😬.  ۱۴فروردین ۱۴۰۱.     هدف اول ۹۰🥰   هدف دوم.  ۸۵😍 هدف سوم.  ۸۰🤭  هدف نهایی ۷۰💃🏻        قد ۱۶۶.       قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
م همینجوری ب نام شیرین دیگه صدات زدم،الهه خوش قلب

عزیزدلی

خدایا بامید تو    💚💚راهنمایکله سبزای فیت شو💚💚 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضانبعدبارداری و زایمان با وزن   ۹۲۱۰۰ شروع کردم تو ماه رمضون😬.  ۱۴فروردین ۱۴۰۱.     هدف اول ۹۰🥰   هدف دوم.  ۸۵😍 هدف سوم.  ۸۰🤭  هدف نهایی ۷۰💃🏻        قد ۱۶۶.       قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
آفرین از برنامه آپ ورزشی استفاده میکنی؟

نه من از چنتا پیج اینستاگرام که چالش رایگان میذارن ورزش میکنم

خیلی خوبه

@الیhassan     سلام الی جون ، روزت به خیر و خوشی. گله فوق العاده بود، من خارج کاربریم د ...

الناز جون تو هم مثل منی منم گلا رو ناز میکنم بوس میکنم😘😘😘😍😍😍

@الیhassan     سلام الی جون ، روزت به خیر و خوشی. گله فوق العاده بود، من خارج کاربریم د ...

قربونت

واییی الناز از گل در خونه عکس گرفتم انقدررر استرس داشتم گفتم یهو از ایفون نبینه یا دوربین نباشه ببینه بگه این چکار داره سر ظهر

زودی انداختم و الفراررررر 🫣

ولی انگار مصنوعی بودا🥰

الناز عکس فرستادی دیدم یاد گلتا افتادم😂 نمیدونم چرا حس میکنم شبیه گلتا 

@النازییئییییی    

@golta_dokhtbihamta    

2051