2737
2734
20 روزه سزارین کردم 10 روز مثل پریود بود. یه هفته لک بینی. الان سه روزه باز خونریزی دارم شما هم اینطوری بودید؟ طبیعیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به لکه بینی افتادی دوباره خونریزی شده بازم اونهایی که سز شدن بهتر میدونن مری جان زایمان کلا سخته یه جورایی. مجانی و بدون درد بهت نی نی نمیدن حالا میخواد طبیعی باشه یا سزارین ولی به خاطر نی نی ادم تحملش زیاد میشه
2738
وفا جون من تا 10 روز خونریزی بعد سه یا چهار روز شد لکه بینی بعد دوباره شد خونریزی تا روز 42 دیگه واقعااااااااااااااااا داشتم از پا در می اومدم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
من یکی دو هفته زیاد بود بعد کم شد به لکه بینی افتاد تا ٤٠ روز این مابین کم و زیاد میشد ولی شدت نداشت اواخر دیگه فقط لکه بود روز ٤١ هم پریود شدم تا ٧ روز
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
یا حسین!. ۴۰ روز! اره قطع و وصل میشه.خونریزیم مثل پریود نیست. ولی لک هم نیست.لخته های خیلی کوچیک هم بعضی وقتا هست سزارین خوب نبود.چون یه هفته سردرد و گردن درد داشتم.وقتی بلند میشدم از شدت درد دوباره ترجیح میدادم دوباره بخوابم.واسه همین زیاد راه نرفتم. هنوزم که روز ۲۰_زایمانم هست دردشکم دارم.
پس چرا توی این سایتا نوشتن که 2 تا 4 روز بعد زایمان خونریزی کمتر میشه و تا روز دهم تبدیل به لکه بینی زرد میشه؟؟؟ من شنبه سزارین کردم اولش خونریزیم در حد پریود بود بعدش کمتر شد و آبکی. دوباره امروز نسبت به دیروز خونریزیم بیشتر شده . همش استرس دارم بخیه های داخلیم طوریشون بشه و نفهمم. چیکار کنم؟؟؟؟؟ طبیعیه؟؟؟؟ این که یه روز کم و یه روز زیادتر باشه طبیعیه ایا؟؟؟ اینم بگم ک رحمم خیییییلی زود جمع شد الان رفته تا پایین نافم. شکمم رفته کامل تو
2706