2204
عنوان

یه سوال مهم دارم میشه بیاید؟؟؟؟

288 بازدید | 19 پست

علت اینکه میگن زنی که تازه زایمان کرده نباید تنها بمونه چیه؟؟

مامانم میگه که این چند روزو نباید خونه تنها بمونی

میدونید دلیلش چیه؟

https://harfeto.timefriend.net/16393201211652💜پارمیدا منتظرتیم💜Wellcom to my life my beby💜

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

خیلی از کاربرا همینجا اومدن تعریف کردن ک جن دیدن یا باهاشون چکار کرده 

حرافات نیست و واقعیه

کامنتامو لایک نکنین لطفا🚫🚫🚫 خدایا به خاطر هرچی که دادی،ندادی،میخوای بدی شکرت.🤗               ۲۲سالمه^.^
خیلی از کاربرا همینجا اومدن تعریف کردن ک جن دیدن یا باهاشون چکار کرده  حرافات نیست و واقعیه

وایییی😶😶😶

حالا تا چند روز نباید تنها بمونم؟

https://harfeto.timefriend.net/16393201211652💜پارمیدا منتظرتیم💜Wellcom to my life my beby💜
2050

عسلللل کجایی دختر؟ دلم تنگیده واست😭😭😭

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                                             
سلام عزیزم خوبین  شما خبری از عسل ندارین؟🥺

سلام عزیزم.. ممنون🥰

شما چطوری؟

بله خبر دارم.. دایان به دنیا اومده ماشالله بزرگ شده😍 

عسلم با بچه سر میکنه شلوغه سرش😅

خیلی وقته نیومده سایت😐😂

ولی حالش خوبه نگرانش نباش🤗💜💜

شما هم آرمی هستی؟

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                                             
سلام عزیزم.. ممنون🥰 شما چطوری؟ بله خبر دارم.. دایان به دنیا اومده ماشالله بزرگ شده😍  عسلم ...

مرسی گلم💕

ای جانم‌ اسم بچش دایانه؟😍

🙁🤣

خداروشکر💜

آره دوست دارم بی‌تی‌اس رو 💜💜💜

گر تو تویي و من منم،خوب تو تویي و من منم  
مرسی گلم💕 ای جانم‌ اسم بچش دایانه؟😍 🙁🤣 خداروشکر💜 آره دوست دارم بی‌تی‌اس رو 💜💜💜

خوشبختم😍💜💜💜

عسلی نی نی بدنیا اومد؟

چرا دیگه سایت نمیای؟🥺🥺

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃I purpleyou💜با یه ریپ زدن تو عقاید و نظر من عوض نمیشه و باهات دهن به دهن نمیشم پس خودتو خسته نکن😗
2051