2733
2739
عنوان

کیا مریض دکتر رضا نصر بودن یا هستن؟بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 181121 بازدید | 554 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مریض ایشون هستم تازه رفتم پیششون برا میکرو امیدوارم همه نی نی دار بشویم 

سلام عزیزم ازدکترنصرنتیجه گرفتی؟اگه خوبه برم؟

وقتی آدم ها شما را ترک می کنند مانعشان نشوید. شما با کسانی که رهایتان می کنند آینده ای ندارید. آینده ی شما آنهایی هستند که در زندگیتان می مانند و در همه حال همراه و هم قدم شما هستند...
سلام  من امروز اولين باري بود كه رفتم مطب دكتر رضا نصر  خيلي برخوردشون خوب بود من معاينه ...

سلام عزیزم شماازدکترنصرجواب گرفتین؟؟

وقتی آدم ها شما را ترک می کنند مانعشان نشوید. شما با کسانی که رهایتان می کنند آینده ای ندارید. آینده ی شما آنهایی هستند که در زندگیتان می مانند و در همه حال همراه و هم قدم شما هستند...
2731
سلام من چهارشنبه رفتم پیششون بسیار دکتر خوبی هستند به امید خدا از اول ماهم میرم برایivfدارو بگیرم ای ...

سلام عزیزم جواب گرفتین انشالله؟

اصصصصصصلن رودست این دکتر مخخخخخصوصا در آی وی اف وججججود نداره. ایشون بی اقرار بهههتدین دکتر تهرانه& ...

سلام عزیزم الان برامیوه دلت صلوات فرستادم پیش دکترنصرجواب گرفتی؟؟

برا من صفر تا۱۰۰ با انتقال ۱۲شد البته من داروهام ازاد گرفتم میتونه اختلافش یک تا دوتومن بشه البته ...

سلام عزیزم

من چنتا سوال داشتم راجع به سیکل ای وی اف دکتر میشه درخواست دوستیم رو بپذیری که سوالهان رو بپرسم ازتون.

ممنون

2738
دلم خیلی گرفته من با کلی تحقیق داشتم به دکتر نصر ایمان میاوردم که این چندتا کامنت آخر منو به شک اندا ...

نه عزیزم حتما برو پیشش من 36 سالمه بدون مشکل ذخیره تخمدانمم خوبه شوهرم واریکوسل داشته جراحی کرده الان اونم خوبه؛الان بیمار دکترم و تو سیکل ای وی اف هستم دارم دارو مصرف میکنم سرش خیلی شلوغه ولی اون جمعیت توی مطب نشانه کار مثبته ایشونه درضمن به من سریع نگفت آی وی اف دو تا 3 ماه دارو داد ولی چون سنم بالای 35 هست به خواست خودم وارد سیکل شدم  من پیش پزشک های دیگه هم رفتم این کارش خوبه و به نظرم طی کردن روند درمان باهاش حس خوبی به آدم میده

سلام این تاپیک دیگ فعال نیست؟؟ی سوال داشتم روزهایی ک مطب بسته هست چی کار باید بکنیم؟؟ من میخوام خردا ...

اونا باهات هماهنگ میکنن؛به من گفت روز اول پریود بیا برا گرفتن دارو ؛اردیبهشت روز اولم خورد به تعطیلی مطب ؛خرداد دیدم بازم روز اولم میخوره به تعطیلی مطب؛پا شدم دو روز جلوتر رفتم دادو رو نوشت دستورشو داد؛منم رفتم داروخانه دیدم داره منتظر پریود شدم تا اومد دارو رو گرفتم مصرف دارم میکنم حالا برای انتقال و تخمک کشی خودشون بهت تاریخ میدن

ازش متنفرم یه خودخواه بی منطق که همرو میبنده به ivf 

نوبت دهیشم مزخرفه از ۱ نشستم ۸ رفتم داخل 

واگزار میکنم به خدا هم اونو هم منشی شو اونا میدونن دل ما چقدر شیکست ولی باز نمیزارن حرفمونو بزنیم

من به لطف خدا با اولین انتقال پیش دکتر نصر مثبت شدم بسدت ایشون قبول دارم و به دیگران پیشنهاد میدم خی ...

عزیزم بسلامتی؛اگه تو نت میچرخی و پیامم رو میبینی در مورد مراقبت ها و کارهایی که از شروع سیکلت انجام دادی بهم بگو منم الان دارم دارو مصرف میکنم سپاسگزارم ❤❤❤

2706