2733
2734
عنوان

کمککککک دیده نشدن تیغه بینی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 13313 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خواهر شوهرم تو هفته یازده و سه روز دیده نشد هفته بعد رفت سونو دیده شد
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
خواهش میکنم نگران نباش، نهایتش آزمایش ریسک نشون داد میری امینوسنتز، هم من هم خواهر شوهرم هر دو امینو شدیم نی نی هامون هم سالم،الانم روزشماره دنیا بیان
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
البته بعضی جاها تو اینترنت نوشته زیر 12 هفته دیده نمیشه خواهر شوهر شما هم زیر 12 هفته بوده ولی بازم جای امیدواری داره برام ممنون
گر نگهدار من انست که من میدانم،سنگ را در شیشه نگه میدارد
عزیزم این ازمایشی که میگم ربطی به جواب خون غربالگریت نداره و براش فقط جواب سونو گرافیت لازمه از هفته ١٠ به بعد میشه انجام داد و جوابش ١٠ روزه میاد ولی خب خیلی قابل اعتماد تر از غربالگری هستش چون به ریسکایی که تو غربالگری میزنن نمیشه اعتماد کرد من الان خودم باردارم و cell free رو انجام دادم و خیالم راحت شد اصلا هم سراغ غربالگریا نرفتم اگه هزینش برات مهم نیست انجامش واقعا خوب و موثره
2706