2410
2553

تو برگه راهنمای داخلش نوشته...

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

حواست باشه خیلی زیاد استفاده کنی بیشتر باعث مشکل میشه 

طریقه استفاده اش تو خودش هست

متعهد به چشمانش 🤍🦋🌱                                   یا مُنَفِّسَ الْغُمُومِ، ای گشایگشر دلتنگی ها (همون که میدونی 😇)                    ❇️✴️✳️تو سه بار در طول زندگیت عاشق میشی اولین عشق، عشق نوجوانی اولین عشقیه که واست اتفاق می افته تو دورانی که کم سن و سالی،این عشق واست یه افسانه ی احساس میشه، دومین عشق، عشق سخت، این همون عشقیه که به شدت عاشق طرفی و به شدت هم بهت آسیب میزنه، این عشق پر از اتفاقات سمی و دراماست،به هم زدن باهاش سخته ولی؛ این دقیقا همونیه که تو رو می سازه، تو رو خودت تمرکز میکنی، بعدش، میفهمی که چی می خوای و چی نمی خوای... اما سومین عشق، عشق واقعی، وقتی که انتظارشو نداری میاد، بی سر و صدا، میاد و کنارت میشینه، آغوش گرمشو بهت هدیه میده، بدون اینکه حتی متوجه اش باشی، یهو به خودت میای میبینی داری بهش اهمیت میدی، بدون اینکه حتی سعی کنی، اینجاست که توی اون آدم گم میشی، عاشق ذره ذره ی سلول هاش میشی، همیشه هم راحت نیست، ولی مهم اینه که با تموم وجود می خوای که تا ابد کنارش باشی🤍🥰      ✳️✴️❇️  شما تو کدوم مرحله اید؟ 😉
2714
روش ننوشته مگه  قد یه نخود بزن به دستت وبزن به اون ناحیه وکامل پوشش بده ،بعد یه دقیقه بشور 😑

ممنون عزیزم

نمیدونم والا هنوز به دستم نرسیده

برا همون پرسیدم 

شاید نوشته باشه

شما استفاده کردین؟

تاثیر داره؟

حوصله ی بحث در مورد نظر مخالف هیشکیو ندارم👋🏻
وای واقعا؟ فک میکردم هرروز باید استفاده کنم

وای نههههههههه نکنیا

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
سلام  میمالی ، کف میکنه، چند دقیقه صبر میکنی و بعد میشوری  بین دو تا سه بار در هفته ه ...

ممنون عزیزم

شما استفاده کردین؟

خوب بوده؟

من استفاده میکنم وراضیم ،برا حفظ بهداشت استفاده میکنم نه موارد درمانی 

منم برا بهداشت میخام استفاده کنم

و رفع بو های بد

از این بابت هم خوبن؟

2706