2726
عنوان

معرفی دکتر خوب جهت درمان کیست تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 39106 بازدید | 63 پست
منم تقریبا ۲سال کیست داشتم درد خیلی شدید داشتم طوری که نمیتونستم اصلا تحمل کنم فقط دیکلوفناک آرومم م ...

سلام عزیزم منم تخمدان پلی کیستیک دارم رفتم پیش دکتر پوران حاجیان،ایشون به من بجای قرص ضدبارداری ک بقیه دکترا تجویز میکنن،قرص کاهش قند خون داد!منم چون واسم عجیب بود مصرف نکردم،بنظرتون اعتماد کنم و دارو رو ادامه بدم؟!

بکوش تا عظمت درنگاه تو باشد، نه در آنچه به آن                                مینگری! 💖🍃                    "آندره ژید"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من کیست تخمدان داشتم و خیلی از این بابت اذیت می شدم و چند تا دکتر رفته بودم ولی خوب نمیشدم تا اینکه با معرفی یکی از دوستام رفتم پیش دکتر شبنم سالمی و با درمان های ایشون تونستم که خوب بشم.

2728
سلام عزیزم منم تخمدان پلی کیستیک دارم رفتم پیش دکتر پوران حاجیان،ایشون به من بجای قرص ضدبارداری ک بق ...

عزیزم تجویز دارو برای کیست بستگی به نوع کیست داره متفورمین هم جز داروهای ضد کیسته

سلام، این تاپیک هرچند برای مدتها قبل هست اما چون خودم خیلی برای کیستم سختی کشیدم اینجا مینویسم شاید ...

سلام عزیزم میشه بپرسم نهایتا پیش کدوم دکتر رفتین که قرص دروسبلین رو براتون تجویز کرد؟

دکتر معصومه محبوب 

متخصص زنان و زایمان تو تهرانه 

فوووووووق العاده عالیه هم دکتر زنان منه هم دکتر زنان خواهرمه 

مطبش یکی تو زعفرانیه اس یکیش تو جنوب تهران

تو سایتش شماره ی مطبش هست 

http://drmahboob.com/

کار جراحی لاپاراسکوپی دکتر امنه سادات حقگو رو که همه میدونن خوبه حرفی توش نیست ولی منم خواستم تجربه خودمو بگم من چهارماه پیش رفتم برای عمل و خدایی خیلی خوب برام عمل کرد طوری که پس فردای عمل رفتم سرکار واقعا عمل سبکیه البته اگر پیش دکتر با تجربه انجام بشه

من الان هم پیش صفارزاده میرم هم فریده کاظمیان اما دردم درمان نشده پیش شادانلو رفتم 1 بار اون درجا گف ...

سلام عزیزم من بهت دکتر گلشیرازی رو پیشنهاد میکنم چند ساله که دکتر خودمه . اتفاقا دختر خالم هم کیست تخمدان داشت پیشش رفت درمان شد این ادرس سایتشه ی سر بزنhttp://www.drgolshirazi.ir/

من پیش دکتر فاطمه چراغی لاپاراسکوپی کردم واسه تخلیه رحم خیلی عمل خوبی بود واقعا فکرشو نمیکردم که انقد راحت باشه خوبیش این بود که فقط چنتا برش کوچیک میزنن و نیاز نداره شکم رو شکاف بدن که جاش بمونه شماره تلفنشونم اینه 02122370107 مطب تو سعادت آباد بالاتر از میدون کاج هست

چرا نمیری پیش خانم دکتر حاتمی؟ دکتر حاتمی که هم خیلی معروفه هم خیلی کارش خوبه

دخترخاله خودمم پیش ایشون عمل کیست تخمدان کرد و خیلی راضیه 

میخوای من ادرس اینستاشون رو دارم میدم برو سر بزن عزیزم 

https://instagram.com/dr.maryamhatami?utm_medium=copy_link
66933906

سارا جان تنها راه موفقیتش اینه ک قرصاتو سر ساعت و بدون وقفه بخوری من اینکارو کردم  دکتر شیرین شمس توی این مورد می تونه کلی بهت کمک کنه عزیزم داخل سامانه ماوراطب م تون حضوری داره می تونی ازش نوبت بگیری بری برای درمان عزیزم 

سلام، این تاپیک هرچند برای مدتها قبل هست اما چون خودم خیلی برای کیستم سختی کشیدم اینجا مینویسم شاید ...

سلام عزیزم من سه تا کیست دارم دوتاش اندومتریوما و یکیش هموژاریک هم تخمدان چپم داره هم راست ابعادشون یکی ۶۰ یکی ۷۰  ..باردار هستم الان یک هفته رژیم گرفتم بعد اب هویج و عسل روزی چهار لیوان ماه بعد حامله شدم الان ۴ ماهمه ولی میترسم توی سزارین کیستارو خارج کنم چون ذخیره تخمدانم کم میشه

میخواستم ببینم شما وقتی این چیزای گیاهی رو استفاده میکردین این قرص رو هم استفاده میکردین ؟ 

نمیدونم فعلا سزارین کنم و خارج کردن کیست رو بزارم بعدا اگه با داروهای گیاهی خوب نشدم 

تو رو خدا بگین کیستتون از چه نوعی بوده؟؟؟🙏

ممنون میشم واقعا

2706