2410
2553
یک کار پردرآمد که تو خانه بتونم انجام بدم چیه؟
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

آخ گفتی

منم دنبالشم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
سرمه دوزی

من 5 سال پیش یاد گرفتم

تابلوهاش رو بالا 90 میخرن

رومیزیهاش هم خیلی گرونه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوستم بهم یاد داد

کتابش هم هست

البته من انجام نمیدم الان ولی یه بار یه تابلو درست کردم قیمت گرفتم 70 میگرفتن 3 سال پیش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2714
از این دست بندایی که جوونا میبندن به دستشون الان خیلی باب شده راحته اگه یاد بگیری و فوق العاده درامد داره داداشسم کارش اینه روزی 180 هزار تومن دست بند پارچه ای میفروشن
خدا کجاست؟؟؟؟دلم کمی خدا می خواهد...خود خود خود خدا را می خواهم..
2706