2703
2553
عنوان

مامانای شهریور 94 بیاین تا تولد نینیمون باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 104945 بازدید | 16203 پست

سلام زهرا جان من خیلی سر میزنم میبینم هیچکی نیس نا امید میشم😕،

آخی،😱، چرا عزیزم، چی شده اینجوری شده؟؟؟ رب انار برا آفت خیلی خوبه، تو دهنش فقط بچرخونش نخوره هم مهم نی😢، ان شاءالله زودی خوب بشه.

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

زهرا جان چند تا سوال داشتم ، تصمیم گرفتم تا خونم اینجاست دخترم ببرم خانه بازی خورشید، خیلی بهمون نزدیکه😂چند تا سوال داشتم؟؟؟؟ اگه لطف کنی مثل همیشه بجوابی ممنون میشم،

اول، توصیه خاصی نداری؟؟؟

دوم هزینه مهد روشنا ماهی چقدره؟؟ و اینکه یک روز درمیون هم میشه؟؟؟ 

سوم کانال تلگرامی دارن که بشه با محیطش آشنا شد؟؟؟

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااام مرضیه بانو

رب انار؟؟ اصلا دهنشو وا نمیکرد

بردم دکتر گفت ویروسه

نیستاتین داد

خودمم یه اسپری اویشن داشتم میزدم تو دهنش. کلی هم گریه میکرد و غرغر

الان الحمدلله بهتره

بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو

خانه بازی خورشید کجاس؟

ببین مهد روشنا اصلا یه روز در میون و ماهیانه قبول نمیکنه

فقط تابستونا

والا خانم حاتمی مدیر مهد میگفت تو روحیه بچه ها اثر میذاره . یه وقت اونا یه چیزایی بلدن این بلد نیس فکر میکنه ایراد از خودشه

اما خب بالاخره از لحاظ هزینه هم به ضررشونه چون تعداد بچه های مهدش خیلی زیاد نیستن. یکی بخواد نصفه بیاد جای یه بچه کاملو میگیره

هزینه اش هم برا سال تحصیلی 4 تومنه. ماهیانه نمیدونم چند! قسطی هم قبول میکنن

بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو
2456

والا من توصیه ی خیلی خاصی ندارم

من مجبورم بذارم مهد

مهد هم یه خوبی هایی داره یه سختی هایی

اولین سختیش اینه که باید هر شب وقت بذاری تغذیه اماده کنی و کیف

بچه باید شب به موقع بخوابه که صبح از خواب بیدار شه و غرغر نکنه

اینم شده یه استرس برا ما . شبا هرچی ساعت به 9 نزدیک میشه بدو بدو ما بیشتر میشه. اینام عین بچه های مردم نمیخوابن که. باید بدویی دنبالشون و به زور بفرستیشون تو اتاق و کلی الاف بشی تا بخوابن. قششششنگ یه پروسه دو ساعته هست برا من (البته هم دست تنهام هم دوتا هستن )

تقریبا هر دو سه هفته مریض میشن. 

با اینکه این مهد خیلی سخت میگیره. بچه مریض قبول نمیکنه. بعدشم با گواهی پزشک قبول میکنه. اما خب مریض میشن.

اما خوبیاش

ریحانه کلامش و جمله گفتناش خیلی بهتر شده

بلده با بچه ها بازی کنه

خیلی اویزون من نیست. مستقل هس تو خوردنش 

یاد گرفته وسایل شخصیش چی هس و مواظبشونه

شعر و .. هم یادشون میدن

کلا کتاب کار دارن فسقلیا

البته بگما

این از محسنات مهد روشنا هس. مربیاش واقعا با اخلاق و مهربونن

سلام زهرا جان، ایامی سپری کردم که مپرس😢، بعد از تزریق کورتونا حسابی حال و احوالم بهم ریختست، یکم بهترم ولی نه چندان.

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

ممنون بابت توضیحاتت، 🙏🙏🙏

این خانه بازی خورشید خیلی به خونمون نزدیکه برا همین تصمیم گرفتم یه مدت دخترم ببرم بازی کنه، یه هفته هر روز رفتیم خدا رو شکر خوب بود، تصمیم دارم بقیش یه روز در میون ببرم، ماهی چهار صد میگیره، که برا یک روز درمیان شد 200 با یه هفته 250، 

اصلن مدّ نظرم نیست آموزش ببینه، فقط برا بازی، اونم با همسناش که البته تا حالا که قاطیشون نشده، تا ببینم در آینده چه شود،  ایشالله بعد از عید تو سال جدید اسباب کشی داریم که خیلی دوست دارم بیارمش روشنا، 😂😂😂

خوابِ دخترمم همین هفته خیلی منظم شده، شبا تقریبن 11اینا میخوابه، صبح ها هم تقریبن 8 و حوالیش بیدار میشه. 

زهرا جان نظرت راجع به استخر  چیه؟؟؟ دخترم عاشق آب بازیِ، ولی خوب استخرا هم که امیدی به تمیزیشون نیست، کلن نظرت چجوریاست؟؟؟؟؟

2714

سلام مرضیه

چی شدی؟؟ :(

چه اتفاقی افتاده؟؟

والا من خودم از استخر و اب بازی خوشم نمیاد

نظری ندارم

بچه ها رو با هم میفرستم تو حموم همونجا آب بازی میکنن خخخخخ

پلاستیک میذارن دم راه آّ حمام میبندنش. آب بازی میکنن

سلام

روزتون بخیر

هیشکی نمیایه!!

ان شالله خوب و خوش باشید

سلام به مامانای گل

من دوباره باردار شدم

الان هفته 10 هستم

البته ناخواسته بود ولی دیگه خداروشکر 

برای مهراد خوب میشه

من تازه داشتم میگفتم این داره از اب و گل در میاد من راحت میشم ولی باز دوباره روز از نو روزی از نو

مرضیه جان ایشالا خیلی زود بهتر بشی

مبارک باشه دخترت و گرفتی منکه فعلا حالا حالا مهرادو نمیگیرم الان دو سال و 4 ماهشه همه بهم گفتن دو سال و نه ماه شد بگیر بچه اذیت نشه البته الان مهراد خودشم چیزی نمیگه

2706