2733
2739
عنوان

مامانای شهریور 94 بیاین تا تولد نینیمون باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 104949 بازدید | 16203 پست

راستی من خودم خیلی بچه دوم دوست دارم بیارم ولی خوب همه بهم میگن نه😕،

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

سلام به همگي  

زهرا جون زيارت قبول چه سعادتي نسيبت شد رفتي زيارت ايشالله جور بشه قسمت هم بشه به اميد خدا 

ريحانه سادات عزيز و سيد علي جان چطورن 

مريضيه جون شما چطوري دختر نازت خوبه؟ ايشالله هميشه خوب باشيد در كنار هم  

ما هر روز ميريم يا پارك يا كلاس مادر و كودك   نميدونم چرا پسرم خيلي چيزا رو فقط يكيار ميگه  

هر جا ميريم همه ميگن توجهش بيشتر شده

محدثه كجايي دختر آقا مهدي خوبه؟

سلام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مرمر جان خوبی خانمی؟ اتفاقا بیاد شمام خیلی بودم. دختر گلت خوبه؟ خدا حفظش کنه.

استخر خیلی خوبه بیشتر از بچه برای روحیه خوده مادر . اگه هنوز پوشک داره پوشک استخری بگیر با ازین تیوپا که وسطش جای نشستن داره یعنی بجای اینکه وسطش خالی باشه یه قسمته بسته داره که بچه پاهاش رد میشه میشینه توش خیلی خوش میگذره

2728

زهرا جان زیارت قبول

سلام رومینا جان خوبی خانمی؟

چه خوب که الان میایی مامانایی که بچه های همسن دارن خیلی میتونن از تجربه هم استفاده کنن

منم سعی میکنم مهرادو هرروز ببرم پارک با اینکه خیلی هم بازی نمیکنه یه کم بازی میکنه بعد بیشتر بچه های دیگه رو نگاه میکنه نهایتم یک ساعت حوصله تو پارک بودن داشته باشه بعده یک ساعت میگه بریم خونه 

پارکم خیلی بهمون نزدیک نیست ولی بازم من میبرمش میگم بچه یکم تو اجتماع باشه اخه حس میکنم خیلی بمن وابسته است

البته اینم بگم هنوز موفق نشدم از شیر بگیرمش!!!

اي واي من الان اومدم پيام قبليمو نگاه كردم ديدم چقدر غلط املايي داشتم 🙈🙈🙈

Sobar جون چه پيشنهاد خوبي دادي براي استخر ولي من ميترسم دوباره گوش پسرم عفونت كنه بدبخت بشم  خيلي هم علاقه به آب بازي داري دوست داره سرشو بكنه زير آب بياره بالا 

ولي الان خيلي وقته هفته اي يك بار ميبرمش حموم اصلا هم اجازه آب بازي نميدم 

پسر من خيلي بازيگوشه اصلا يكجا نميشينه خيلي هم بپر بپر ميكنه اگه يه مربي خوب پيدا كنم ميدذارمش كلاس ورزشي كه انرژيش تخليه بشه خيلي هم علاقه به بيرون رفتن داره يكسره كاپشنش و جورابش دستشه 

به سلااااااااااام

ببین کی اومده!! 

خوبی صبور؟؟ پسرت خوبه؟؟

ما هم خوبیم. الهی شکر. مشغول کار و بار و زندگانی

بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو

ببین صبور اگه مامانهای ما با 4 تا بچه درس هم میخوندن ، عین ما زندگیو سخت نمیگرفتن.

ما میخوایم یکی دو تا بچه بیاریم. نهااایت انرژیمونو بذاریم خوب تربیت بشه ، خوراکش عالی باشه ، لباساش همیشه تمیز و اتو کشیده باشه ، یه زن خوب باشیم ، شام و ناهارمون به جا باشه  و ....

خوب معلومه اینقدر وقت میذاریم روی کیفیت از کمیت کم میشه. خدایی کدوممون اینجور بهمون رسیدگی میشد؟؟

به نظرم ماها زیادی داریم وقت و انرژی میذاریم رو بچه. 

شما هم اگه بچه دوم میخوای کم کم دست به کار بشو. که تفاوت سنیشون زیاد نشه. مثلا الان بچه های من اختلاف سنیشون سه ساله. یه کم بلدن با هم بازی کنن. اگر کمتر بود قطعا وضعیتشون بهتر بود. 

بعدم بچه دوم که میاد بچه اول تازه تربیت میشه. اینجوری فکر میکنن که خییییلی مهمن و کانون توجهن. بعدنا تو جامعه برن به مشکل بر میخورن.

بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو
2738

مثلا دیدید اونایی که کارمندن بچه هاشون چقدر مستقل ترن !!؟

بچه خودش یاد میگیره سر خودشو گرم کنه و بازی کنه

دور از جون بچه هایی که ننه بابا ندارن دیدید چقدر استعدادهاشون شکفته تره؟؟ 

این استعدادها تو ذات بچه های ما هست اما تا ما تو دست و پاشون هستیم اونها مستقل نمیشن.

صبور جان بچه بره تو گروه همسن هاش زبونش باز میشه. 

الان ریحانه تو کلامش مشکل داشت. مامانم میگفت چرا این حرف نمیزنه. از وقتی رفته مهد برا برآورده شدن خواسته هاشم که شده مجبوره حرف بزنه.

البته جدیدا خیییییییییییییلی لجباز شده. پدر منو دراورده. مثلا امروز صبح نیمساعت گریه کرده که من لباس نارنجی باید بپوشم برم مهد. حالا لباسه نازکه. تو این هوای سرد!!

یا گیر میده من آب میخام. اگه باباش بیاره که لب نمیزنه. فقط باید مامان بیاره. اونم نه تو هر لیوانی. هر دفعه تو یه لیوان خاص. یا تو قیف بستنی. یا تو سر مخلوط کن. فیلمی داریم خلاصه

دسشویی رفتنش که هیهات من الذله هست :|

روز ی چند بار میره دسشویی میگه من پی پی دارم. قشششنگ نمساعت 45 دقیقه الافیم اون تو.

مرمر چطوری؟ حال و بال خودت خوبه؟؟

رومینا چطوری؟ وروجکات خوبن؟؟ عکسشونو نذاشتی برامون!

کلاس ورزش خیلی خوبه. اگه خودشم استقبال کنه خوبه. 

میگم مگه آب بازی عفونت گوش میاره؟؟

سلام دوستای نازنینم، زهرا بانوی عزیزم و رومینا جان و صبور خانم .....

خدا قوت به همتون🌷،

چه خبراااااا؟

زهرا گلی خیلی با حرفات موافقم، خیلی بچه دوم دوست دارم، پلی گویا قسمتم نی😭😭😭

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

وای زهرا جان، خواهر زادم هم مثل ریحانه خانومِ شما، مثلن میگه فقط مامانم باید آب بده یا گیر های اینچنینی خیلی حرص میخورم😡 ولی امان از لین رفتارها.

منم فقط برا اینکه دخترم چند تا بچه دیگه هم ببینه میبرمش خانه بازی🙂

دختره من کتاب و قصه هم خیلی دوست داره، برا همین وقتی میخوام براش مطلبی رو تفهیم کنم تو غالبه قصه میگم، که مثلن این کار چقدر خوبه و اینکار اشتباهه😂😂😂

2706