2737
2734
عنوان

اومیکرون

216 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها یه سوال کسی که 5 روز از بیماریش میگذره و دیگه علائمی جز یخورده تفاوت صدا داره بازم مریضیش واگیره؟ نیاز به قرنطینه داره؟ یا ماسک تنها هم بسته؟ 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
سلامم من امروز روز دوم بود .چقدر ر احتمال داره بعدش،ریه درگیر،شه؟

مگه تو اومیکرون ریه درگیر میشه واسه من نشد البته من هیچ آزمایش یا دکتری نرفتم خود درمانی کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه تو اومیکرون ریه درگیر میشه واسه من نشد البته من هیچ آزمایش یا دکتری نرفتم خود درمانی کردم 

نمیدونم شنیدم‌نمی‌شه.   ولی،نداقل ده روز،یا دو هفته باید رعایت کنی کسی ازت نگیره خیلی، شیوع بالایی داره    

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
نمیدونم شنیدم‌نمی‌شه.   ولی،نداقل ده روز،یا دو هفته باید رعایت کنی کسی ازت نگیره خیلی، شیو ...

یجا خوندم یه مطلبی رو اگه راست باشه خیلی خوبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا (CDC)، مدت زمان پیشنهادی خود را برای قرنطینه‌ی افراد در معرض فرد مبتلا به کووید-۱۹ و همچنین جداسازی برای فرد مبتلا به کووید-۱۹ کاهش داد. توصیه‌های CDC برای قرنطینه به صورت زیر است:

• برای فرد مبتلا (تست مثبت کرونا یا داشتن علائم)، چه واکسینه شده باشد یا نه، ایزوله کردن یا قرنطینه تا پنج روز باید ادامه یابد و بعد از آن اگر فرد بدون علامت باشد، تا پنج روز دیگر ماسک زدن کاملاً رعایت شود. پایان قرنطینه بعد از 5 روز کامل است و در صورتی که فرد بدون علائم (24 ساعت بدون تب) باشد. همچنین، پایان قرنطینه در افرادی که علامتی نداشته‌اند، 5 روز بعد از مثبت شدن تست کرونا در نظر گرفته می‌شود.  
  • مدت قرنطینه یا ایزوله شدن برای فرد مبتلا به کووید-۱۹ می‌تواند از ده روز به پنج روز کاهش پیدا کند، به این شرط که فرد بدون‌علامت شده باشد و بعد از آن تا پنج روز ماسک زدن را در حضور دیگران کاملاً رعایت کند. این تصمیم بر اساس شواهد علمی گرفته شده که نشان می‌دهد که اکثر موارد انتقال ویروس کرونا در ابتدای دوره ی بیماری رخ می‌دهد. این دوره انتقال به صورت کلی یک تا دو روز قبل از شروع علائم تا دو تا سه روز بعد از آن است.
  • مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا (CDC)، مدت زمان پیشنهادی خود را برای قرنطینه‌ی افراد در معرض فرد مبتلا به کووید-۱۹ و همچنین جداسازی برای فرد مبتلا به کووید-۱۹ کاهش داد. توصیه‌های CDC برای قرنطینه به صورت زیر است:

• برای فرد مبتلا (تست مثبت کرونا یا داشتن علائم)، چه واکسینه شده باشد یا نه، ایزوله کردن یا قرنطینه تا پنج روز باید ادامه یابد و بعد از آن اگر فرد بدون علامت باشد، تا پنج روز دیگر ماسک زدن کاملاً رعایت شود. پایان قرنطینه بعد از 5 روز کامل است و در صورتی که فرد بدون علائم (24 ساعت بدون تب) باشد. همچنین، پایان قرنطینه در افرادی که علامتی نداشته‌اند، 5 روز بعد از مثبت شدن تست کرونا در نظر گرفته می‌شود.  
    • مدت قرنطینه یا ایزوله شدن برای فرد مبتلا به کووید-۱۹ می‌تواند از ده روز به پنج روز کاهش پیدا کند، به این شرط که فرد بدون‌علامت شده باشد و بعد از آن تا پنج روز ماسک زدن را در حضور دیگران کاملاً رعایت کند. این تصمیم بر اساس شواهد علمی گرفته شده که نشان می‌دهد که اکثر موارد انتقال ویروس کرونا در ابتدای دوره ی بیماری رخ می‌دهد. این دوره انتقال به صورت کلی یک تا دو روز قبل از شروع علائم تا دو تا سه روز بعد از آن است.
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
2738
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا (CDC) ، مدت زمان پیشنهادی خود را برای قرنطینه‌ی افراد در معرض ...

دقیقا منم همینو خوندم حالا موندم چ کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40