2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته از ظاهر آمپول خوشم میاد ولی زدنش و میترسم حتی وقتی کسی رو آمپول میزنن چشمامو میبندم بخاطر همین این عکس انتخاب کردم واسه کاربریم چون فقط خودشو دوست دارم
یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
فاطمه من که شریانی ازام خون میگرفتن فک کن سوزنو تا ته فرو میکرد تو دستم دنبال شریان میگشتبعدم یهو حس میکردم برق منو گرفته میگفت چیزی نیست خورده به اعصابت حالا من فک میکردم برق گرفته منو مال اون دم ودستگاههایی که بهم وصله
2731

نمیدونم چرا موقع آمپول زدن اینقد دردم میگیره اونقد ای ای اوخ اوخ میکنم که آبروم میره.میگن عضلتو سفت میکنی ولی دست خودم نیس موقع پنبه زدن خودش سف میشه شده کابوس برام

2738