2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانما بچه های شما راحت غذا میخورن؟پسر من اصلا واسه قاشق دهنش و باز نمیکنه.حتما باید با دست غذا دهنش ...

سلام،الان که پسرتون بزرگ شده مشکل غذاخوردنش حل شده؟پسرمنم حتما باید کارتون بذارم که غذا بخوره.لطفا اگه هستید جواب بدید ممنون

سلام من دخترم از ۱۴ ماهگی از پوشک گرفتم خیلی راحت و بی دردسر اصلا شب ادراری هم نداره ‌ولی در عوض هر نیم ساعت یه بار میبرم دستشویی از ۲۴ ماهگی به بعد هم خودش رو کاسه نشست...غذا هم عالی میخوره ولی اصلا وزن گیری نداره قدش هم کمه..

منکه هنوزم پسرم حرف نمیزنه برای همین از پوشک نگرفتمش شبا شیرخشک میخوره روزا یک بار فکر میکنم خیلی ا ...

عزیز پسر شما کی تونست حرف بزنه کار خاصی انجام دادین 

گفتاردرمانی هم بردین 

تو روخدا جواب بده

سلام یه بار شیر بز رو روش امتحان کن ببین چی میشه دکتر دختر من گفت شیر بز برای بیماری‌ دیابت خیلی مفیده و کلا شیر بز به خاطر اینکه 96 درصد املاح و ویتامین و پروتئین‌های شناخته شده در دنیا رو داره برای بدن کودکان خیلی مفیده اطراف تهران یه دامداری هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش میاد