2726
عنوان

کیا به فال اعتقاد دارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33455 بازدید | 156 پست

فالگیر خوب به آدم امید و روحیه میده. وقتی میگه میشه بعدش میبینی درست گفته آدم واسه کارهاش خیالش راحت میشه. مثل مشاور واقعا دلگرمیه مخصوصا واسه بعضی مسائل که آدم نمیتونه به هر کسی حرف دلشو بگه. مهتاب عین خواهر با دلسوزی مثبت یا منفی هر چیزی رو میگه و اصلا الکی امیدوار نمی کنه. من پیشنهاد میکنم اگر دوراهی گیر کردید بهش زنگ بزنید. گرون میگیره ولی دقیق و کامل جواب می گیری. چرت و پرت نمیگه.فقط موضوع ذهنی مربوط به خودتو میگه. بگید سلما مارو معرفی کرده وگرنه میگه دیگه فال نمی گیرم.  شماره مهتاب 09196518128

مهتاب قدرت ویژه ای داره و خیلی خوب دقیق آینده رو میگه ولی هم گرون میگیره هم اینکه واسه غریبه ها نمی گیره. حتما باید بگی سلما معرفی کرده تا جواب بده. بگید مشتری آرایشگاه سلما هستیم و اون شماره رو داده. مهتاب شماره 09196518128 هست. قیمتاش فال کامل دویست تومنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از مهتاب خیلی راضی هستم. الکی امیدوار نمی کنه. هر چی باشه حقیقت رو میگه. تا تمام جوابهارو نگیری قطع نمی کنه. شماره مهتاب 09196518128 هست.تمام آینده رو موبه مو میگه. حتی اسم خاله و عمه و دوست پسر چند سال قبل آدم رو هم میگه. وعده هایی هم که میگه دقیق اتفاق میفته

وایییی جقدر مهتاب مهتاب میکنید ....

چقدرم تاریخ عضویت هاتون یکیه باهام.

یا باهام عضو شدین 😂باهام رفتین فال مهتاب گرفتین مهتاب جان 😃😃😃

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2728

مهتاب چقد خصوصیات داره .چقدم گوشیشو جواب نمیده😃😃

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد

من پیش خانم تاجیک گرفتم.راضی نبودم ۱۲۰تومان دادم گفت دونوع دارم یکی ۲۰۰یکی ۱۰۰تومن فرقشم اینه که دویستومنیه مشکلم داشته باشی حل میکنم برات.ولی کلا چیزخاصی برای من نگفت.منکه راضی نیستم.توروخدااینجورپول درنیارین دزدی ازاینجور پول دراوردن بهتره

منم از شماره 09375894622 خیلی راضی بودم . خدایی فالیگیره هر چی میگه عین راسته. من موندم اسمهارو از ک ...

برای من گرفت اصلا راضی نبودم.چیزاییم که گفت همش خوب ومثبت بود اما روششودوست نداشتم چیزخاصی نگفت بهم

منم همین خانم تاجیک رو معرفی میکنم. خیلی عالی و بی نقص بود 09375894622 شماره این خانمه س

من امروز پیشش گرفتم راضی نبودم.۱۲۰تومان هم دادم راضی نیستم این پولا خوردن نداره.شماهام ازکسی تعریف نکنید براساس تعریف امثال شماها پیشش گرفتم

من پیش ایشون گرفتم خیلی راضی بودم قبل ازدواجم گرفتم دقیق تاریخش گفت و مشخصاتش همون جور شد که گفت 

قبل اینکه بدونم باردارم رفتم پیشش گفت سه ماهته بچت پسره باور نکردم اصلا رفتم آزمایش و سونو دقیق همون بود که گفت این ایدیشه حضوری هم میگیره البته Princes_wild@

منم از شماره 09375894622 خیلی راضی بودم . خدایی فالیگیره هر چی میگه عین راسته. من موندم اسمهارو از ک ...

چقد ازت گرفت؟میتونه درموردامضام بگه؟

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

فال مهتاب از همه بهتره. گروه هست ولی واقعا عین حقیقت میگه. عین بقیه فالگیرا نیست که بشینه اراجیف بارت کنه. انگار پیش آدم نشسته و تموم رازهای آدم رو میدونه. یه وقتایی یه چیزایی میگه که من فکر میکنم پیش منه. تمام جزئیات احساسی و وقایعی رو که کسی نمیدونه رو بهت میگه. ته فالگیره بخدا شماره مهتاب 09196518128

من قبلا اصلا اعتقاد نداشتم ولی با یه خانومی آشنا شدم که چند باری برام فال قهوه گرفتن و همش درست بود و واقعا فال ها عالی و دقیق بودن ، از اونموقع به فال قهوه خیلی اعتقاد دارم. پیشنهادم میکنم یه بار امتحان کنید.09903220910 خانم مژگان

فال قهوه مژگان

2706