2733
2734
عنوان

دعوا سر خرید من

2440 بازدید | 112 پست

سلام خانما من چهارشنبه رفتم خرید عیدمو کردم برگشتنی برادر شوهرم زنگ زد میخوایم بیایم پیشتون شب نشینی شوهرمم گفت در خدمتیم و وقتی من از بازار اومدم اونا نشسته بودن و جاریم گفت خریداتو ببینم منم نشونش دادم قیمتا هم که همه اتیکت داشتن حالا مثل اینکه با شوهرش دعواش شده که اندازه خریدای من پگل میخواد بره خرید برادر شوهرمم زنگ زده به من که داری زندگیمو خراب میکنی و خرج میتراشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا میگفتی زن تو حسوده من چمه

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
2738

وا چرا جاریت اینجوریه؟

این شد زن زندگی بخاد بره خونه ی نفری اینو ببینه اونو ببینه میخاد اونم؟

دعا کنید به حاجتم برسم 😭یک صلوات بفرست یا یک حمد یا توحید بخون انشالله بخت خوبی نصیبم بشه سال۱۴۰۲برم سر خونه زندگیم یا سال ۱۴۰۱ دعا کنید😭🥺🥺انشالله همه حاجت روا بشیم عزیزان هرکی صلوات گفت انشالله خدا دلشو شاد کنه و ب حاجتش برسانه اللهم صلی الله محمد و آله محمد و عجل فرجهم 🥺
وااا چه جاری بی جنبه ایی

باور کنید من از در اومدم مستقیم خریدامو گذاشتم تو کمد خودش گفت میخوام ببینم و گفتم تو کمده خودش رفت دراورد حالا این وسط منو دارن خراب میکنن 

وا چرا جاریت اینجوریه؟ این شد زن زندگی بخاد بره خونه ی نفری اینو ببینه اونو ببینه میخاد اونم؟

وضعیت مالیشون خوبه ولی شوهرش خسیسه و زیاد خرجش نمیکنه شاید منم بودم دلم میخواست خوب خرید کنم ولی اینکه گیر داده به اشتباهه

چقد بدم میاداز اینجور آدما 😒

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
2706