2733
2734
شماهایی که میایین تبلیغ می کنید اگه یه نفر فقط یه نفر با طناب شما بیفته تو چاه، تا عمر دارید و بعدش ...

دقیقا میخواستم همینو بگم درسته شغلتون اینه اما اینطور مواقع توروخدا تبلیغ نکنید, واقعا اگه یه نفر گول تبلیغتونو بخوره و بلایی سرش بیاد یا خدای نکرده فوت بشه دیگه هیچ وقت عذاب وجدانش ولتون نمی کنه، حتی اگرم بی خبر باشید از اون شخص مطمئن باشید رنگ ارامشو تو زندگیتون نمی بینید، نکنید، این بازی با جونه یه انسانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در غسل دکتر حسن رضا محمدی لطفاً تجربه بنده رو داشته باشید تا شما خدایی نکرده تجربه ما را تجربه نکنید متاسفانه در ایران وقتی که یک نفر خودش به صورت بیمار مراجعه به این دکتر نکرده شروع به تعریف و تمجید از این دکتر می کند در هر جای دنیا اگر این اشتباهات بزرگ و یک دکتر انجام بده اون دکتر محاکمه میشه یک تعداد عمل های بیش از اندازه در هفته ۲ فریب و دروغ های متعدد در خصوص درمان ها مردم عزیز تمام این ستاره هایی که برای این دکتر ها ثبت میشه تمام الکی تمام دروغه درمان سرطان جراحی مغز و باز کردن مغز نیست دکتر فیلم و کلیپ هایی که میزارن ازشون بخواین ۶ ماه دیگه مشخصات بیماری بدن باهاشون تماس بگیرید دیگه بیماری وجود نداره و فقط این برای سرکیسه کردن شما و فریب شما میباشد دکتر حسن رضا محمدی جانی یک جنایتکار اگر نباشه در سال ۱۳۹۹ در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ کودک سه ساله قرار بود در ساعت ۱۴ در بیمارستان نیکان عمل جراحی کنه ولی با تاخیر ایشون ساعت ۵ بعد از ظهر کودک سه ساله را با چهار بیمار دیگه در اتاق عمل میبره و در ساعت ۱۱ شب عمل جراحی ها تموم میشه پنج نفر شما بفرمایید دکتر چطور مدیریت کرده و خود عمل جراحی این کودک ۵ ساعت زمان برده و بعد اعلام میکنه کاری نتونستم بکنم به همین راحتی پولشم گرفت در بیمارستان نیکان عدم اعلام بکن میخوای برو شکایت کن �ا لعنت کنه وزارت بهداشت و درمان رو و این انسانها و آدمهایی که به دروغ تعریف می‌کنند و تمجید می کنند و دیگران در چاه میندازن و دیگران در مصیبت میندازند

در ایران دنبال دکتر خوب نباش در ایران فقط دکتر ها پول پرست هستند و میزان تحصیلات شما متخصص است اگر تونستی دکتر فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب پیدا کنید خودتون میتونید شاید بهش اعتماد کنی اگر سهامدار بیمارستان بود این کارو نکن دکتر ها در ایران �ط مردم را سرکیسه می‌کنم با بهترین زندگی ها رو دارن میکنن هیچ دکتری در جای دنیا تعداد عمل های جراحی در هفته این قدر نیست خودش محاکمه میشه ولی این دکتر ها �ط سناریو پیاده می‌کنند که دکترهای خوبی هستم به دست نوچه خورها و به دست آنهایی که جیره گیر هستند و از اینها منفعت دارند و پول می گیرند دکترهایی که تعداد بسیار بسیار بسیار عمل های ناموفق دارند و حتی به کلیپ و دروغ اعلام می کنند عمل های جراحی موفق دارند شما ازشون بپرسید بیماری که شش ماه پیش عمل جراحی کرده قرار شمارشو بگیری و باهاش تماس برقرار کنید دیگه در قید حیات نیست

2731
شماهایی که میایین تبلیغ می کنید اگه یه نفر فقط یه نفر با طناب شما بیفته تو چاه، تا عمر دارید و بعدش ...

سلام عزیزم.اگه تهران دکتر خوب برای عمل لیزر یا جراحی باز دیسک کمر و گردن می شماسین لطفا معرفی کنید. بخدا از زندگی افتاده ام. دردهای شدید دارم. متاسفانه همه فقط تبلیغ می کنند و جون ما براشون بی ارزشه. کمکککککک کنید لطفا

تبلیغ الکی نکن.جان انسانهای بی پول در عذابه. تو به فکر دزدی از مریض ها هستی. 
سلام عزیزم.اگه تهران دکتر خوب برای عمل لیزر یا جراحی باز دیسک کمر و گردن می شماسین لطفا معرفی کنید. ...

الان بهتون معرفی میکنم ولی حضوری باید برید گویا وقت تلفنی و اینترنتی نمیدن 

منم نمیشناسم ولی تعریفشو شنیدم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
سلام عزیزم.اگه تهران دکتر خوب برای عمل لیزر یا جراحی باز دیسک کمر و گردن می شماسین لطفا معرفی کنید. ...

ببخشید من یکیو اسمشو شنیده بودم ولی دیدم یکی قبل از شما در مورد همون که اسمشو شنیده بودم گفته که ناراضیه بنابراین نعرفیش نمیکنم 

انیدوارم پزشک خوب پیدا کنید 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
ممنونم از همه شما خانومای گل هم از ابراز همدردیتون و هم از معرفی دکتر خیلی لطف کردید انشالله که خدا ...

عزیزم من الان تاپیک شما دیدم و دیدم واسه ساله 93همسرتون الان وضعیتش چطوره ای کاش بگید بدونیم

2738