2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم دکتر عرفان قربانی مقدم 88787647   این مطب ولیعصرشه

ااا دکتر عرفان قربانی مقدم مطبشونو عوض کردن سمت ولنجک ، من مامانم بیمارشه  اطلاع کامل دارم . برات ادرسشو میزارم 

تهران، ولنجک، خیابان 14، پلاک 19، برج هوما Hooma                

2738
اره عزیزم دکتر عرفان قربانی مقدم 88787647   این مطب ولیعصرشه

عزیزم منم از بیمارای دکتر قربانی مقدم هستم ولی  مطبشو عوض   کرده  اومدن سمت ولنجک من  مادرم تازه پبششون جراحی کرده .

تهران، ولنجک، خیابان 14، پلاک 19، برج هوما Hooma

عزیزم من سمت ونک یه جراح مغز و اعصاب خوب میشناسم اونم هم دکتر ارتیاعی هستش . داییم برای تومور مغزی که داشت بردیمشون پیش ایشون و با جراحی ایشون خداروشکر خوب شدن .

آخه قبلش چند تادکتر برده بودیمش بهمون گفته بودن که سنش بالاست و نمی تونه جراحی انجام بده و ریسک و خطرناک ولی با معرفی یکی از دوستای بابام بردیمش پیش ایشون و خداروشکر الان عمل کرده و خوب شده

عزیزم من سمت ونک یه جراح مغز و اعصاب خوب میشناسم اونم هم دکتر ارتیاعی هستش . داییم برای تومور مغزی ک ...

واقعا راست میگی من هم دنبال یه جراح مغز و اعصاب می گردم واقعا کارش خوب باشه چون عمویی من هم تومور مغزی داره و خیلی نگرانش هستیم . تو همین نی نی سایت خیلی تعریف دکتر ارتیاعی را شنیدم اینجوری که شما گفتی مشتاق شدم تا ببریمش پیش ایشون انشالله که مشکل ایشون هم مثل دایی شما برطرف بشه 

عزیزم سمت ولنجک یه جراح مغز و اعصاب عالی می شناسم به نام دکتر دکتر عرفان قربانی مقدم. شوهر عمه من یه تصادف سنگینی کرد که متاسفانه نخاعش آسیب دیده بود. بعد از کلی پرس و جو دکتر عرفان قربانی مقدم بهمون معرفی کردن. خداروشکر الان حالش خوبه. شماره تلفن براتون می ذارم  26806140

منم دکتر عرفانیان مقدم و میشناسم

برای مادرم  چند بار رفتیم پیششون خیلی فرق کرد ، درداش خیلی کم  شد ، تازه از این دکترام نیست بگه فقط باید عمل کنی ،. مطبش سمت ولنجکه 

دوستم معرفی کرد واقعا کارش درسته 

منم دکتر عرفانیان مقدم و میشناسم

برای مادرم  چند بار رفتیم پیششون خیلی فرق کرد ، درداش خیلی کم  شد ، تازه از این دکترام نیست بگه فقط باید عمل کنی ،. مطبش سمت ولنجکه 

دوستم معرفی کرد واقعا کارش درسته 

منم دکتر عرفانیان مقدم و میشناسم  برای مادرم  چند بار رفتیم پیششون خیلی فرق کرد ، درداش ...

دکتر عرفان قربانی مقدم خیلی معروفه واقعا کارشون خوبه . همسایه ماهم پیشش جراحی دیسک گردن انجام داده بود الان وضعیتش خیلی خوبه 

2706