2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولا ک الان بچه به صورت موقت پیش شما میمونه تا6سال.اگر بتونی اثبات کنی پدر و جدپدری صلاحیت نگهداری ب ...

ببین همسرم یه ماشین به نامشه و یه خونه

اونارو میشه توقیف کرد اگر درخواست مهریه کنم؟

اگه تهران هستی زنگ بزن ۱۲۴ اونجا پره از قاضی که به صورت رایگان بهت مشاوره میدن ،مطمئن هم باش پسرت و با مهریت میگیری ،ولی خب اینم بدون قطعا همسرت برای ندادن مهریه بهت از طریق پسرت اذیتت میکنه

2738
برای چی جدا شدی؟مهریتو کامل گرفتی؟

تفاهم نداشتیم با هم مهریم ۸۱۴ تا سکه بود که خودم ۴۰۰ تا رو بخشیدم موند ۴۱۴ تا قاضی هم خودش پسرمو تا سن بلوغ داد به من ،ولی دو سال بعد طلاق پدرش اینقدر اذیتم کرد و تهدید کرد بچمو میدزده میبره خارج ،خودم مهرمو با نفقه بچه رو بهش بخشیدم ،بچه رو هم الان هر جمعه در کنار مادرم داره میبینه ،مردها بخاطر ندادن مهریه دست به هر چیزی میزنن

خدا لعنتشون کنه چیزی به نامش نداشت که بگیری‌‌؟

چرا خونه داشت که چند ماه قبل من نفهمیده بودم به نام مادرش زده بود ،باغ هم داشت اونم به نام برادرش زده بود ،من دستم به جایی بند نبود ،اگه تصمیمت جدی هست باید کفش آهنی پات کنی چون حالا حالا ها باید دوندگی کنی ،توی دادگاه اینقدر اذیتت میکنن و کش میدن که خودت خسته بشی و بکشی کنار ،مگر اینکه توان گرفتن وکیل رو داشته باشی

2706