2726
عنوان

چیکار کنم با مادرشوهرم

635 بازدید | 39 پست

هر کاری میکنم دست بردار زندگیم نیست انتظار داره همیشه با من پایین باشم یا اون بالا باشه نمیذاره تو خونه خودم پخت و پز کنم میگه باید بیای اینجا بپزی اینجا بخورین شوهرمو راضی میکنم پشیمونش میکنه باز میبرتش پایین 

الان این بار به شوهرم گفتم من یا خونه خودم اشپزی میکنم یا اشپزی نمیکنم میرم اماده میخورم غذارو شوهرم بعد یک هفته رفته پیش مامانم شکایت کرده که غذا نمیپزه چه خاکی تو سرم بریزم نیاین بگین خوش بحالت اشپزی نمیکنی منم مثل شما دلم میخواد بوی غذا بیاد از خونه م سفره دو نفره بندازم بشینم با لباس راحتی اشپزی کنم نه با کلی لباس هم خودم ناراضیم هم شوهرم میگه اشپزی نمیکنه هم خودشم ناراضیه ولی باز ول کن نیست

چند وقتع؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۵سال این وضعم بود.

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
امان از این خانواده های شوهر که پاشون رو گذاشتن رو حلق عروس، هی یا باید ما بریم اونجا یا اونا بیان ا ...

کاشکی دست از سر زندگیامون بردارن حداقل یکی دو سال تا یکم سر و سامون بدیم به زندگیمون من به مسافرت میخوام برم مادرشوهرم قبل من حاضر شده

حق داری آدم‌خسته میشه

شاید یه روزی هوس یه چیزی کردی 

یا دوست داشتی مثلا غذات رو تند کنی ووجوری که خودت دوست داری تزیین کنی و دونفره بخورید

یه سیاستی بکار ببر که مشغول بشید بالا وونتونید برید پایین

2706