2726

سلام

امروز رفتم داروخونه یه خانم بود بهش گفتم واسه دردای قاعدگی یه قرص خوب میخوام اینو داد

قرص خوبی هست؟ تا حالا مصرف کردید شما؟

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

من هیچ وقت استفاده نکردم و نمیکنم

زنداییم هیچ وقت تحمل درد پریودی نداشت همیشه قرص میخورد و چندین بار حامله شد اما بچه ممیتونست نگه داره

نمیدونم دلیلش قرص بود یا چیز دیگه ای ولی وقتی گفت من همیشه قرص میخورم ترجیح دادم نخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیکلوفناکه دیگ شیافش بهتره

من همیشه مفنامیک میخوردم ۳ ۴ ساعت طول میکشید دردمو بندازه

این چقدر طول میکشه؟

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
2728
من هیچ وقت استفاده نکردم و نمیکنم زنداییم هیچ وقت تحمل درد پریودی نداشت همیشه قرص میخورد و چندین با ...

برای من خیلی ناجوره آخه😢

هیچییییی خوبم نمیکنه

دور از جون شما میرم پیش خدا بر میگردم هر ماه

برای من خیلی ناجوره آخه😢 هیچییییی خوبم نمیکنه دور از جون شما میرم پیش خدا بر میگردم هر ماه

وای خیلی بده برا بعضیا مثل شما خیلی شدیده

زنجبیل یا زنجفیل نمیدونم دقیفن اسمش چیه😁تا حالا امتحان کردی؟دوست منم دردش تقریبا زیاده گفت یک ماه خوردم داخل وایی میریخت وقتی پریپد شد گفت اصلاااا درد احساس نکردم

وای خیلی بده برا بعضیا مثل شما خیلی شدیده زنجبیل یا زنجفیل نمیدونم دقیفن اسمش چیه😁تا حالا امتحان ک ...

آره زنجبیل میریختم تو آبجوش با نبات ولی شاید یک دهم از دردمو آروم میکرد

آویشن

چای نبات

زنجبیل

دارچین

همه چی امتحان کردم نشد که نشد دیگه رو آوردم به قرص

آره زنجبیل میریختم تو آبجوش با نبات ولی شاید یک دهم از دردمو آروم میکرد آویشن چای نبات زنجبیل دا ...

پ عزیزم حتما زیر نظر پزشک استفاده کن 

منم برای یه سفر زیارتی نمیخاستم پریود شم یکی کفت فلان قرصو مصرف کن وقتی به دکتر گفتم گفت اصلاااا اینو نخور عوارضش زیاده یه قرص با عوارض کمتر معرفی کرد 

شماهم دکتر برو شایذ یه قرص با تاثیر بیشتر و عوارض کمتر بهت معرفی کرد 

آره زنجبیل میریختم تو آبجوش با نبات ولی شاید یک دهم از دردمو آروم میکرد آویشن چای نبات زنجبیل دا ...

نبات سوخته رو هم امتحان کن 

یه تیکه نبات رو تو یه ظرف باز کن با حرارت کم مرتب همش بزن بعد که باز شد یه استکان آب‌جوش بریز و هم بزن و بخور 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

من ناپروکسن ۲۵۰ یا شدید باشه ۵۰۰ میخورم عالیه 

شل کننده عضلاته الان تو کرونا برا بدن درد زیاد تجویز میشه 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع