2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا حالا چند بار تلاش کردم که برم و شاید باورتون نشه سه ماه هست که ایشون یا میره مسافرت یا نمیاد سر کار، اون روزهایی هم که میان کلا دو ساعت هست و بعد میره! به عقیده من و با توجه به شناختی که از ایشون طی این چند ماه و از طریق بقیه مریض هاش پیدا کردم ایشون نماد یک دکتر بی مسئولیت و بی اعتنا هست به نظرم وقت و اعصاب خودتون رو خراب نکنید
2456

دکتر عباسی و همسرش دکتر طباطبائی از پزشکان پوست خوب و خیلی بنام هستند.........در مرکز لیزر مهرگان هم کارای لیزرشون هست.........کمی نسخه هاش گرون هست..........البته چند سالی هست که بیشتر سال ایران نیست که متاسفانه به شکل عجیبی خیلی از دکترای خیلی خوب و به ویژه متخصصان نسل اول و دوم لیزر که بهترین ها واسه اینکار هستند مهاجرت داشته اند......که بهترین متخصص لیزر و زیبایی خانم دکتر خلیلی....و همین طور خانم دکتر ماندگار...خانم دکتر موذن زاده...فارسی و  راحت میتونم 20 تا از بهترین ها رو نام ببرم که ساکن خارج کشور شدند

بهترین قسمت بارداری این کاری نکردنشه ...آی خوبه !!
من تا حالا چند بار تلاش کردم که برم و شاید باورتون نشه سه ماه هست که ایشون یا میره مسافرت یا نمیاد س ...

برای نسخه های معمولی دکتر ه خوبیه ولی دقیقا چیزی که گفتی هستش ( البته ایشون جهت درمان یکسالی هستش مرتب خارج میرن )..........اگر کاره اساسی لازم داری مثه رفع لک و جوانسازی و اجرایی بهترین بوتاکس گیتی خلیلی هستش که اونم نصف سال امریکاست علمشاهی و اسماعیلی هم خوبن ولی دکترای نسخه ای و چک کردن معمولی  بخای اکثر متخصص پوست ها خوبن

بهترین قسمت بارداری این کاری نکردنشه ...آی خوبه !!