عنوان

زایمان در منزل

619 بازدید | 21 پست

سلام خانوما

من امروز این تاپیک رو خوندم و پشتش چند تا تاپیک مخصوصا تاپیک هایی که انگار خصومت شخصی دارن با رشته مامایی 

ماما جز کادر درمانه. همه جای دنیا زایمان طبیعی در اختیار ماما هست 

فقط ایران به دلایل خاصی این کار انجام نمیشه که بگم شاید کاربریم حذف شه

در آمریکا چندین ساله زایمان در منزل انجام میشه، کلینیک هایی وجود داره مشابه کلینیک مامای همراه در ایران، که ماما رو میفرستن خونه بیمار. 

در ایران زایمان در منزل مجوز نداره، البته که همیشه هستن کسایی که بدون مجوز کارایی انجام میدن مثل ترمیم و... 

این نوزادا اصلا نمیتونن گواهی تولد و متعاقبا شناسنامه داشته باشن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان اون كاربر براي گواهي تولد و …. بايد چيكار كنه؟

هرچند بهشم نميومد راست بگه انگار رمان خونده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

@اوپرا    

@cheshmakk    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من مادرم  برادرمو ک ۵ سالشه داخل خونه زایمان کرد بهش شناسنامه هم دادن .بعدم اینجا ایرانه امکانات خونه های ک خارج زایمان میکنن از امکانات بیمارستانای ایران بیشتره

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
توی امریکا اگه زایمان تو خونه انجام میشه با تجهیزات و حضور پزشکه نه با دود اسفند و ابجوش موندم چجوری ...

چرند گفتن کنتور نمیندازه که……

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
توی امریکا اگه زایمان تو خونه انجام میشه با تجهیزات و حضور پزشکه نه با دود اسفند و ابجوش موندم چجوری ...

گلاب و اذان يادت رفت

خب الان اون كاربر براي گواهي تولد و …. بايد چيكار كنه؟ هرچند بهشم نميومد راست بگه انگار رمان خونده

ن من برادرم داخل خونه بدتیا اومد دیگ پرونده حاملیگشو با یک استشهاد بردن ثبت احوال شناسنامه دادن

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
گلاب و اذان يادت رفت

😆😆😆

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
خب الان اون كاربر براي گواهي تولد و …. بايد چيكار كنه؟ هرچند بهشم نميومد راست بگه انگار رمان خونده

گواهی تولد رو فقط زایشگاه میده و حتما باید مامای مسئول شیفت گواهی رو مهر و امضا کنه، الانم ثبت احوال فوق العاده سخت میگیره

کاملا موافقم 

منم نظرم این نبود که باید در ایرانم اجرا بشه

این تاپیک رو متعاقب تاپیکی زدم که فرمودن ماما حتی تنها نباید زایمان بگیره

من مادرم  برادرمو ک ۵ سالشه داخل خونه زایمان کرد بهش شناسنامه هم دادن .بعدم اینجا ایرانه امکانا ...

کاملا درسته 

من از ثبت احوال اطلاعی ندارم عزیزم، ولی روال کار زایشگاه اینطوره. 

2706