2703
2553
عنوان

رفتارها و ظرافت های زنونه

7272 بازدید | 89 پست

منبع مطالب گفته شده در این تاپیک💚

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

باید به کسی که بهت محبت میکنه آشکارا محبت کنی. اگر کسی رو که دوست داری٫ بهت میگه دوست دارم٫ توام لبخند بزن و بگو منم دوست دارم. ببینم احیانا از کلمه عزیزم حالت به هم نمیخوره؟  من که خیلی از این کلمه بدم میومد اما سعی کن حتی اگر بهش احساسی نداری ازش استفاده کنی. آدمش هم فرق نداره٫ میتونه مامان٫ بابا٫ برادرات٫ دوستات یا عشقت باشه. اگر لحن حرف زدنت ملایم بشه کم کم یاد میگیری درونت رو نشون بدی. چون تو فقط از لحاظ ظاهری سختی وگرنه مهربونی و دوست داری زن بودنت رو نشون بدی

در مورد اخمو یا جدی بودن در چهره هم باید تو خیابون با خودت تمرین کنی. مطمئن باش اخم میکنی اما چون واست عادی شده متوجه اش نمیشی. تو خیابون انقباض عضله های ابروت و درو لبت رو شل کن. نیاز نیست لبخند زورکی بزنی فقط سعی کن انقباض نداشته باشن. من هنوزم تو خیابون جدی هستم اما دیگه اخمو نیستم

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

قدم اول اینه که تو حرف زدن شروع کنی 
عزیزم و جانم و قربونت برم و فدات شم رو سعی کن بیاری تو دایره لغاتت
لاک عالیه خیلی حس خوبی به آدم میده
بلد باشی زیر پوستی لوس کنی و زیر پوستی لوند باشی 
خییییییلی نامحسووس عشوه داشته باشی
با بچه ها مخصوصا دختر بچه هام زیاد برخورد داشته باشیم یکم تو لوس شدنش تاثیر داره
خييييييلي بيشتر رو طرز برخوردمون كار كنيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترونه ها:

رنگای خنثی و ملایم 
کفشای عروسکی
عطرایی با بوی شیرین
پاپیون مثلا گوشه موها یا روی کیف یا بلوز
رنگای صورتی نوزادی و ملایم و رنگ گلبهی 
مسواک زدن و هر راهی واسه براقی دندون
ارایش صووووووووورتی ملایم
روابط عمومی و زیرکی
عجله را حذف کن
بلند و شمرده صحبت کردن
راه رفتن صحیح
مهربونی، خوش خنده بودن، محبت کردن.
گردنبند و دستبند....
پابند هم خیلی ناز نازیه......
سنگين و خانوم بودن 
صرفاً فقط يك زن نباشه بلكه انسان و مفيد باشه 
هم زیبایی درون...هم زیبایی بیرون

2456

ابروهامونو تمیز نگه داریم
نذاریم موهای دست و پامون بلند شه 
باید واسه بدنمون و زیباییمون وقت بذاریم 
قوز نکنین
خیلی صاف پاها رو رو یه خظ بذارین راه برین
رمانای عاشقونه بخونید
از رنگ های شاد تو لباسا استفاده کنید
زیاد کتونی نپوشین
صداتون از یه حد خاصی نباید بالاتر بره
قدرت ما خانوما تو بلندی صدامون نیست تو لحن صحبت کردنه
هر چهره ای قطعا با لبخند جذاب تره
برای خودت زمان بذااااااااااااااااار
حتماااااااااااا کلاس رقص برو 
به پاهات توجه کن
لاک بزن صندل بپوش 
آرامش و انتقالش به اطرافیان
با موهاتون بازی کنید
اعتماد به نفس
خودتون و دوست داشته باشيد 
فن بیان بلد بودن
آروم غذا خوردن.با دهن پر حرف نزدن
شاداب باش .سرحال باش. پر از انرژی باش
.یه وقتایی بچه گونه حرف زدن.
موهای خرگوشی. 
تنوع دادن به مو
یه روز باز، یه روز بافت و...
داشتن چند تا دامن .کفش های پاشنه بلند.

لاک.رژهای خوشرنگ.

کرم و آینه و لوازم آرایش توی کیف.

لبخند ملیحانه.

استفاده از کلمات محبت آمیز در گفتار. 

رقص آروم ناز.

صبوری 

گاهی پر جنب و جوش و شیطون

خیلی مرتب و به خود رسیده باشه نه ژولی پولی

در کل اینکه ناز باید داشته باشه یه دختر

دختر باوقار و جذاب وقتی تو خیابون یکی بهش تیکه میندازه بی اعتنا رد میشه

ضد دخترونه ها:

مداد توی چشم 

آدامس جویدن تو خیابون

آرایش تند

خط لبای تابلو

دور چشمو خیلی سیاه کردن.

تنبلی کردن

گنده لات بودن!

دعوا کار . اخمو 

با کسی که تو خیابون بهت تیکه میندازه بحث کردن!

شبیه پسرا حرف زدن

فحش و حرفای زشت

نق زدن و غرغر

حس حسادت

حس پُز دادن 

فحش های رکیک در عصبانیت ها و دعواها 

سعی کردم خیلی خلاصه و خوندنی باشه

ولی تقریبا کامل بود

ابروهامونو تمیز نگه داریم نذاریم موهای دست و پامون بلند شه  باید واسه بدنمون و زیباییمون وق ...

🚫البته پیشنهاد دختر ساده خواندن کتاب های روانشناسی و انگیزشی بجای رمان های عاشقانه هست💚

2714

اولین قدم برای تقویت دخترانگی اینه که خودمون رو دوست داشته باشیم (جنسیتمون رو بدنمون رو و قیافمون رو همونطور که هست باتمام زیباییها و زشتیهاش )و به خودمون احترام بگذاریم وآروم آروم سعی کنیم خودمون رو رشد بدیم حالا چطوری باید خودمون رو دوست داشته باشیم:
نظافت 
بدن:باید به نظافت خودمون اهمیت بدیم برای اینکار لازمه هفته ای یک روز یک حمام طولانی مدت بکنیم موهای زایدمون رو بزنیم بدمون رو روغن مالی کنیم و ماساژ بدیم و تمام اجزای بدنمون رو با دقت و ظرافت تمام بشوریم پوستمون رو بخور بدیم و خلاصه یه حمام عالی و آرامش بخش داشته باشم و بعد از حمام اگه عادت به لوسیون بدن داریم استفاده بکنیم وحتما از اسپری زیر بغل یا مام استفاده کنیم برای تمیز نگه داشتن بدنمون در طول هفته یه روز درمیون یه دوش ده دقیقه ای بگیریم کسایی هم که زیاد عرق میکنن بهتره هر روز این کار رو بکنن
دستها: بعد از حمام چون ناخن ها نرمن بهتره مرتبشون کنیم و خیلی تمیز سوهان بکشیم یه دختر خوب همیشه ناخن های زیبا و مرتبی داره نذاریم دستامون چرک بشن و سیاه چند بار در روز دستهامون رو با آب و شوینده بشوریم و بعدش حتما مرطوب کننده بزنیم و حتما با دستکش کار کنیم به مرحله ای برسونبد خودتون رو که حتی یه لحظه هم نتونید بدون دستکش کار کنید در مقابل سرما و گرما ازدستاتون محافظت کنید با رعایت این نکات دستهای زیبا و ظریفی خواهیم داشت

موها:جنس موهامون رو بشناسیم و از شوینده مناسب موهامون استفاده کنیم مدل مویی انتخاب بکنیم که به ما بیاد و زیباییمون رو چند برابر بکنه و هراز گاهی مدل مو هامون رو تغییر بدیم 

هرماه حداقل 1 سانت از موهامون رو کوتاه بکنیم تا دچار موخوره و ... نشیم تا جایی که میتونیم برای خشک کردن موهامون از سشوار استفاده نکنیم 

بعد ازحمام بهموهامون سرم مو بزنیم تا زیبا و براق بشن 

دقت کنیم موهای یک دختر همیشه تمیز مرتب شونه شده و نسبتا بلنده (نرمال :از شانه تا وسط کمر .موی زیاد بلند جالب نیس مگه اینکه همیشه تمیز و مرتب باشه وبهمون بیاد)

صورت:جنس پوستمون رو بشناسیم و از شوینده مخصوص پوستمون استفاده کنیم بعد از هربا شستن صورتمون با شوینده از مرطوب کننده(باز هم متناسب با جنس پوستمون)استفاده کنیم بعد از اینکه ازبیرون به خونه میایم حتما آرایشمون رو ّپاک کنیم و صورتمون رو بشوریم و بعدش اگه دوست داریم باز هم آرایش کنیم و نکته خیلی مهم اینکه قبل از خواب حتما صورتمون رو تمیز بشوریم تاپوست صورتمون لااقل شب تا صبح نفس بکشه

من طرفدار زیبایی طبیعی ام و آرایش نمیکنم و لی حداقل باید از مرطوب کننده و ضدآفتاب (وقتی میریم بیرون) استفاده کنیم

توی جایی خوندم هیچ چیز مثل لبخند زیبا یک خانم رو زیبا نشون نمیده 

پس بهتره بعد از هربار غذا خوردن مخصوصا اگه چرب و شیرین بوده نخ دندان بکشیم و دندونهامون رو مسواک کنیم اگه تنبلیم و این کار از دستمون برنمیاد لااقل حتما شبا قبل از خواب حداقل5دقیقه مسواک بزنیمو برای زیبایی لبهامون حتما از نرم کننده لب (همونا که توشون ویتامیتآ دارن)استفاده کنیم

دومین قدم تیپ ماست 

اندام:برای اینکه خوشتیپ باشیم بهتره درمورد بدنمون مطالعه بکنیم ببینیم بدن ما چه فرمیه(ساعت شنی.گلابی سیب و...)وبعد ببینیم باتوجه به انداممون بهتره چه مدل لباسی بپوشیم یا چه مدل لباسی رو نباید بپوشیم چون به انداممون نمیخوره

سن:متناسب با سنمون لباس بپوشیم و مطلقا لباسهای زنانه نپوشیم 

موقعیت|در هر موقعیت متناسب با همون موقعیت لباس بپوشیم مثلا نگیم من همیشه اسپورت میپوشم یامن همیشه رسمی میپوشم هرلباس جای داره مثلا کسی که میگه من همیشه رسمی میپوشم وقتی میره کوه مانتوشلوار رسمی باروسری طرحدار و کفش لژداربا کیف چرمی برمیداره ایا؟ خب حتما باید تیپ اسپورت بزنه دیگه و همچنین برعکس 

یه جاهایی باید مثل یک دوشیزه باوقار لباس رسمی بپوشیم

یه نکته مهم که به نظرم رسید اینه که اصلا به غذا ناخنک نزنیم. بخصوص وقتی تو آشپزخونه کسی هستیم یا سر میز غذا... 

اصلا جالب نیست. من دیشب خونه مادرشوهرم نزدیک بود یه سیب زمینی سرخ کرده رو از تو ظرف بردارم بخورم جلوی خودمو گرفتم و یاد این تاپیک افتادم 

نکته بعدی که من بدم میاد قاطی کردن ماست با غذاست... بعضیها عادت دارن ماست رو رو برنجشون میریزن و قاطی میکنن و میخورن... مثلا ماست قاطی لوبیا پلو... خیلی به نظرم اعصاب خورد کنه! 

خاروندن سر یا بدن خـــــــــــــییییلی زشته! حتی یکبار!!! 

تن صدا تو صحبت کردن خیلی مهمه. بلند بودنش بی کلاسی و خیلی آهسته بودنش از نظر روانشناسی دلیل بر کمبود اعتماد به نفسه 

هارمونی رنگها رو یادمون نره... لباس با گل سر و زیورآلات و کفش. بهم بیان. از اونطرفم روی مانتو با هم ست باشه. یعنی کفش و کیف و مانتو و شلوار 

پوشیدن ساپورت ضخیم با دامن میدی خیلی به نظرم شیکه... هر از گاهی دامن رو کوتاهتر و جوراب رو ضخیمتر کنید 

بدون استرس و راحت صحبت کردن تو جمع خیلیییی خوبه. روی همسر در جلب اعتمادش هم مفیده 

حتما تو عروسیها از کیف مجلس عروسی استفاده کنید. اینهایی که کوچولوئه و پشت درش آینه داره فقط برای عروسیه به نظرم خیلی بهتره تا کیف مهمونی رو ببریم... 

هیچوقت پشتمون به کسی نباشه وقتی میشینیم...جامونو عوض کنیم... خیلی به این مسئله دقت کنیم و اگر بود تا حد امکان صندلی رو کج بگذاریم که پشتمون نباشه. اگه نمیشد حتما عذرخواهی کنیم 

هر زنی زنانگی داره ولی به نظر من اولین چیزی که باعث می شه زنانگی ما ظهور کنه و تاثیر گذار باشه این هست که به خودمون احترام بذاریمممممم 

این از هر چیزی مهمتره 

متاسفانه بعضی خانمها وقتی تنها باشن به خودشون اهمیت نمی دن چه از نظر ظاهری و چه تغذیه و ... 

وقتی تنها هستیم برای خودمون غذای گرم و مفصل درست کنیم . تو بهترین ظروف غذا بخوریم 

تو زیباترین فنجان چای بنوشیم 

غذاهای سالم بخوریم 

اضافی غذای اهالی منزل رو به خاطر اینکه اسراف نشه نخوریم بزرگترین اسراف پرخوریه 

و دیگه این که خودمون خودمون رو دوست داشته باشیم و بپسندیم احساسی که ما به خودمون داریم از چهر مون ساطع میشه و بقیه متوجه می شن و بر همون اساس با ما رفتار می کنند

وقتی میریم خرید خودمونو روی پیشخون یا میز فروشگاه ولو نکنیم. 

قبل از خرید کمی پول نقد همراهمان باشد با جیب خالی و فقط به امید عابر بانک خرید نریم و کارتمون یا کارت خوان مشکل داشته باشه بدون هزار تومان پول توی کیفمون.؟ 

اگه قصد خرید نداریم مرتب سوال نکنیم. 

وقتی بقیه دارن توی فروشگاه خرید میکنن به اونا زل نزنیم 

برای هر خریدی میرم مراقب باشیم اگه مثلاّاز صبح پاهامون توی کفش هست نریم برای خرید کفش.اگه موهامون مرتب نیست نریم مرتب شال و روسری امتحان کنیم و .... 

سلیقه دیگران هم راحت قبول نکنیم از فروشنده تا خریدارهای دیگه. 

زیاد تخفیف نگیرم وچونه نزنیم.اگه پولمون کمه بریم جاهایی که ارزون فروشیه ولی نریم جاهای لوکس و 1 ساعت وایسیم به چونه زدن. 

هر چیزی توی فروشگاهها میبینیم ذوق نکنیم. 

از هر مدل یا رنگی خوشمون نمیاد نگیم اه اه اه هر چی باشه سلیقه صاحب فروشگاه هست و توهین به بقیه سلیقه ها خوب نیست. 

سعی کنیم با خانواده همسر یا کسانی که باهاشون رودربایستی داریم نریم خرید .اذیت میشیم. 

آقایون زیاد اعصاب گشتن ندارن معطلشون نکنیم. 

من بهترين موقعيت ها و لحظه هاي زنديگمو سر بلد نبودن همين چند سطر خراب كردم...من 

اينا رو براي شما اينجا نوشتم تا ببينيد و عمل كنيد

و اما اون نکات طلایی:

2706