2733
2739
عنوان

اهدای عضو من ❤️(بالاخره اهدا کردم) 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 18954 بازدید | 456 پست

منم پنج شش ماه پیش گرفتم به جمع ما خوش آمدی😍🙋

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
منم سر فرصت میرم میگیرم ،واقعا کار درست همینه

عزیزم لینک سایت رو گذاشتم  کلا دو دقیقه هم وقت آدم رو نمیگیره ثبت کردنش🙂❤️

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری ثبت نام کردی منم میخام بگیرم کارتشو همسرم راضی نیس

از طریق سایت راه ثبت نام میکنی اطلاعاتت وارد میکنی خیلی آسونه

به همسرت نگو

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
ب جمع ما اهداییا خوش اومدی  منم پارسال بی اطلاع خانواده  اینترنتی فرمشو پر کردم

مرررررسی ❤️🙂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731

من یروزی که خانوادم رضایت کامل دادن حتما این کار رو میکنم 

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
منم سالهاس دوس دارم اين كارو بكنم ولي چون وسواس شديد فكري دارم نميتونم چون فكر ميكنم هر موقه كارت بگ ...

نه بابا من ۱۰ سال پیش ثبت نام کردم 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
عزیزم اعضای من هیچ بدرد نمیخورن تودنیای واقعی براخودم که همش بدردنخور بودن ومریض بودم 

عزیزم امیدوارم هرچه زودتر سلامتیتونو بدست بیارید😘 

خاصیت اهدای عضو من هم همینه که یه روزی شاید بتونم به اشخاص بیماری مثل شما کمک کنم تا دیگه درد نکشید و عضو سالمی گیرتون بیاد .

2738
من 14سالگی رفتم ثبت زدم یادش بخیر مونده بودم چجور به خانوادم بگم

گفتی؟؟؟ عکس العمل چی بود ؟؟

ب جمع ما اهداییا خوش اومدی  منم پارسال بی اطلاع خانواده  اینترنتی فرمشو پر کردم

پسر خاله شوهر منم گرفته بود کسی نمیدونست 

امسال بعد عید تو آب غرق شد فوت کرد ۲۰ سالش بود بعد تو بیمارستان دیدن کارت اهدای عضو داره چشماشو اهدا کردن بازم از پدر و مادرش رضایت گرفتن که اونام دادن گفتن خودش میخواسته☺️

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
نه بابا من ۱۰ سال پیش ثبت نام کردم 

ميدونم عزيزم ولي گفتم ك وسواس فكري دارم و دست خودم نيس همين الان رفتم ثبت نام كنم ولي استرس گرفتم

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
پسر خاله شوهر منم گرفته بود کسی نمیدونست  امسال بعد عید تو آب غرق شد فوت کرد ۲۰ سالش بود بعد ت ...

کاش نیازی به رضایت گرفتن نبود ‌‌‌‌‌ چون من حس میکنم خانوادم رضایت نمیدن و با همین اعزا میرم زیر خاک ..

ميدونم عزيزم ولي گفتم ك وسواس فكري دارم و دست خودم نيس همين الان رفتم ثبت نام كنم ولي استرس گرفتم

خب یکی باید ثبت نامت کنه بهت نگه که کارت برات گرفته

مرجع تقلیدتون کیه 

چطور ؟؟

2706