2410
2553

اهدای عضو ، اهدای زندگی 

سلام بچه ها ، خواستم بیام و باهاتون این حس شیرین رو درمیون بزارم ‌. بالاخره منم چند روز پیش طی یک حرکت یهویی کارت اهدای عضومو  ثبت کردم 😁 

البته چندساله تو فکرشم ولی هربار نمیشد .‌‌. 

تا اینکه با یه سایتی آشنا شدم و کار خودمو کردم .

هرچند می‌دونم بعد از مرگ بازم اجازه ی خانواده رو می‌خوان ولی به همشون گفتم رضایت بدن  

حداقل کاری که به عنوان یک انسان مفید  حداقل بعد از مرگم ، بدنم برام می‌کنه همینه !!! 

امیدوارم شما هم اگه دوست داشتید این کارو انجام بدید  

منطق من این  هست که دوست ندارم اعضای بدنم که میتونن مفید باشن رو با خودم ببرم زیر خاک و خوراک مورچه ها و سوسک ها کنم  در حالیکه میتونم زندگی ببخشم  و عزیزی رو به خانواده ای برگردونم ❤️

https://ehda.sbmu.ac.ir/

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

تبریک میگم. منم چند ساله کارت دارم

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
الان خوشحالی.؟

بله خوشحالم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

به جمع ما خوش اومدی💕

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ب جمع ما اهداییا خوش اومدی 

منم پارسال بی اطلاع خانواده  اینترنتی فرمشو پر کردم 

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2714

منم سالهاس دوس دارم اين كارو بكنم ولي چون وسواس شديد فكري دارم نميتونم چون فكر ميكنم هر موقه كارت بگيرم زود ميميرم 

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
چطوری ثبت نام کردی منم میخام بگیرم کارتشو همسرم راضی نیس

عزیزم لینک سایت  گذاشتم به راحتی مشخصات میدی و کارت میگیری .

2706