2328

اهدای عضو ، اهدای زندگی 

سلام بچه ها ، خواستم بیام و باهاتون این حس شیرین رو درمیون بزارم ‌. بالاخره منم چند روز پیش طی یک حرکت یهویی کارت اهدای عضومو  ثبت کردم 😁 

البته چندساله تو فکرشم ولی هربار نمیشد .‌‌. 

تا اینکه با یه سایتی آشنا شدم و کار خودمو کردم .

هرچند می‌دونم بعد از مرگ بازم اجازه ی خانواده رو می‌خوان ولی به همشون گفتم رضایت بدن  

حداقل کاری که به عنوان یک انسان مفید  حداقل بعد از مرگم ، بدنم برام می‌کنه همینه !!! 

امیدوارم شما هم اگه دوست داشتید این کارو انجام بدید  

منطق من این  هست که دوست ندارم اعضای بدنم که میتونن مفید باشن رو با خودم ببرم زیر خاک و خوراک مورچه ها و سوسک ها کنم  در حالیکه میتونم زندگی ببخشم  و عزیزی رو به خانواده ای برگردونم ❤️

https://ehda.sbmu.ac.ir/

تاپیک اهدای عضو من ❤️    کلیک کنید ❤️                               میخواستم بسازم یه زندگی بهتر 🌒 به سلیقه تو اگه باشه چــه بـهتـر :)) یه سقـف محکـم که بی تـرک باشه .. یـه دختـرک تپُـل بجای سـَگ باشه   :)) 

تبریک میگم. منم چند ساله کارت دارم

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خوشحالی.؟

بله خوشحالم 

تاپیک اهدای عضو من ❤️    کلیک کنید ❤️                               میخواستم بسازم یه زندگی بهتر 🌒 به سلیقه تو اگه باشه چــه بـهتـر :)) یه سقـف محکـم که بی تـرک باشه .. یـه دختـرک تپُـل بجای سـَگ باشه   :)) 
2343

به جمع ما خوش اومدی💕

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩دانی که حروف عشق را معنی چیست؟⁦✴️⁩عین عابد و شین شاکر و قاف است قانع💗

ب جمع ما اهداییا خوش اومدی 

منم پارسال بی اطلاع خانواده  اینترنتی فرمشو پر کردم 

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

منم سالهاس دوس دارم اين كارو بكنم ولي چون وسواس شديد فكري دارم نميتونم چون فكر ميكنم هر موقه كارت بگيرم زود ميميرم 

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
چطوری ثبت نام کردی منم میخام بگیرم کارتشو همسرم راضی نیس

عزیزم لینک سایت  گذاشتم به راحتی مشخصات میدی و کارت میگیری .

آفرین کار خوبی کردی

من دبیرستان بودم خودم و مامانم ثبت نام کردم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕                 تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
منم سر فرصت میرم میگیرم ،واقعا کار درست همینه

عزیزم لینک سایت رو گذاشتم  کلا دو دقیقه هم وقت آدم رو نمیگیره ثبت کردنش🙂❤️

چطوری ثبت نام کردی منم میخام بگیرم کارتشو همسرم راضی نیس

از طریق سایت راه ثبت نام میکنی اطلاعاتت وارد میکنی خیلی آسونه

به همسرت نگو

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕                 تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
ب جمع ما اهداییا خوش اومدی  منم پارسال بی اطلاع خانواده  اینترنتی فرمشو پر کردم

مرررررسی ❤️🙂

من یروزی که خانوادم رضایت کامل دادن حتما این کار رو میکنم 

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"